Netflix یک دکمه برای افرادی دارد که نمی توانند تصمیم بگیرند که چه چیزی را تماشا کنند

[ad_1]

تا به حال شده است که می دانید از طریق بسیاری از گزینه های Netflix در حال پیمایش هستید ، نمی توانید آنچه را که می خواهید تماشا کنید انتخاب کنید ، زیرا می دانید که جستجو حتی از متوسط ​​ترین برنامه حوصله شما سر رفته است؟ خوب ، اکنون یک دکمه وجود دارد که فقط چیزی ، هر چیزی را پخش می کند ، بنابراین شما می توانید دوباره به تلفن خود نگاه کنید یا یک معما انجام دهید یا با این وجود خود را در هنگام تماشای بیننده مشغول نگه دارید.

“Play Something” ویژگی جدیدی در سرویس پخش جریانی است که امروز ، 28 آوریل راه اندازی می شود. “زمان هایی وجود دارد که ما فقط نمی خواهیم تصمیم بگیریم. عصر جمعه بعد از یک هفته کاری طولانی. یخچالی پر از غذا اما هیچ چیز بیرون نمی رود. یک شب فیلم خانوادگی که هیچکس نمی تواند توافق کند. ما همه آنجا بوده ایم. بعضی اوقات فقط می خواهید Netflix را باز کنید و به یک داستان جدید بپردازید. مدیر نوآوری محصول این شرکت ، کامرون جانسون ، در یک پست وبلاگ نوشت ، به همین دلیل است که ما “چیزی را بازی کنیم” ضرب الاجل.

و نگران نباشید ، نتفلیکس شما را در قسمت سوم از فصل هفتم یک برنامه رها نخواهد کرد. مانند هر چیز دیگری ، انتخاب براساس الگوریتم انجام می شود. یا همانطور که جانسون گفت: “وقتی دکمه” Play Something “را بزنید ، بلافاصله با یک سریال یا فیلمی روبرو خواهید شد که می دانیم براساس آنچه قبلاً تماشا کرده اید دوست خواهید داشت.”

ارباب ربات ها حیله گر می شوند.

این ویژگی اکنون در “دستگاه های تلویزیون” است و به زودی به دستگاه های Android نیز گسترش می یابد. همچنین چند ماه پیش به طور قطع بر روی کاربران خاصی آزمایش بتا شد ، زیرا به خاطر می آورم که به طور ناگهانی برای چند هفته در حساب Netflix من ظاهر شد.

اگر به دنبال مورد علاقه بعدی Netflix خود هستید ، پیش بروید و به این ویژگی جدید سر و صدا دهید ، اما فراموش نکنید که ما اینجا در زرق و برق همیشه پشت خود را پشت سر گذاشته اید: این بهترین فیلم های مستند ، بهترین نمایش ها و بهترین اشخاص اشک آور در حال حاضر در Netflix هستند. پخش جریانی مبارک!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>