Nicole Beharie قسم می خورد که این ریمل برای شستشوی کامل بهترین است

[ad_1]

اگر تا به حال از تماشای یک مجموعه علمی-تخیلی صرف نظر کرده اید زیرا فکر می کردید این ژانر برای شما مناسب نیست ، نیکول بهاری دلیل قانع کننده ای را برای این موضوع مطرح می کند که چرا ارزش تجدیدنظر را دارد. “من همه چیز علمی تخیلی را دوست دارم” خانم نوزدهم و 42 بازیگر برای بزرگنمایی به من می گوید. “من فقط فکر می کنم این باعث می شود که مردم در مورد خیلی چیزها به روشی جالب صحبت کنند و خود را در موقعیت های جدید تصور کنند. بسیار گسترده است. ”

گسترده کلمه خوبی برای توصیف است انفرادی، مجموعه گلچین جدید در Amazon Prime Video که بهاری در کنار آنتونی مکی ، کنستانس وو ، هلن میران ، دن استیونز ، اوزو آدوبا ، مورگان فریمن و آن هاتاوی بازی می کند. هر اپیزود متمرکز بر شخصیت ، مضامین تنهایی و گوشه نشینی را برطرف می کند – به موقع ، با توجه به اینکه همه ما یک سال گذشته را گذرانده ایم و خود نیز به نوعی تجربه تغییر شکل آن را تغییر داده ایم.

از نظر بهاری ، این فقط راه دیگری برای ارتباط با شخصیت او بود. او می گوید: “ما هر دو تنهایی و موسیقی را دوست داریم.” “این اپیزود کمی تخیلی علمی تخیلی به نظر می رسد ، شاید کمی سنگین باشد ، اما لحظه ای او در حال خواندن یک ترانه در وسط آشپزخانه است و به نظر می رسد ،” اوه ، من اینم. من تو را می گیرم ، دختر. ”

اما نیکول بهاری این روزها چه چیز دیگری را دوست دارد؟ پیش از انفرادی اولین بار در 21 مه ، ستاره محصولات تمیز زیبایی را که بیشترین استفاده را دارد ، آخرین کتابی که خوانده و غیره به اشتراک می گذارد. در مورد آخرین نسخه Faves Faves ما بیشتر بخوانید.

کتاب هایی که برای اولین بار به داستان های علمی علاقه مند شدند

من این نویسنده را به نام Octavia E. Butler دوست دارم. او آنقدر داستان علمی تخیلی و جالب زنانه سیاه را خلق کرد که من از جوانی شروع به خواندن کردم. او به نوعی من را در سفر آغاز کرد ، و از آنجا هیچ منعی برای منع نشده است. من توصیه می کنم مثل بذرپاش، طعمه زدن، بذر وحشی…من می توانم بدون توقف ادامه دهم.

"مثل بذرپاش" توسط Octavia E. Butler

“مbleثل بذرپاش” نوشته اوکتاویا ای. باتلر

"طعمه زدن" توسط Octavia E. Butler

“Fledgling” توسط Octavia E. Butler

"بذر وحشی" توسط Octavia E. Butler

“بذر وحشی” توسط Octavia E. Butler

اما آخرین کتابی که خواندم was

من در حال کار بر روی فیلمنامه ای هستم که باعث شد من بخوانم در جستجوی معجزه. من بعد از تماشا شیفته شدم کشور وحشی وحشی [Russian mystic G.I. Gurdjieff’s teachings were a model for Osho’s ashram] و می خواست بیشتر بخوانم بسیاری از بینش های جذاب وجود دارد ، اما سپس مستند را تماشا می کنید و مانند آن است که “شما مردم را مسموم می کردید!” چگونه این امر در یک شخص وجود دارد؟ وقتی کسی ظرفیت یک کاریزما و عظمت باورنکردنی را داشته باشد ، در فضای تاریک نیز توانایی آن را دارد. این نمونه ای از آن برای من بود. خواندن شگفت انگیز است

جلد کتاب

“در جستجوی معجزه آسا” نوشته PD Ouspensky

چگونه خودم مراقبت می کنم

به بیرون می روم ، پنجره ها را باز نگه می دارم ، باغبانی می کنم ، پاهایم را در چمن می گذارم. من همچنین به نوازش و لمس انسان و همچنین خنده – شوخی ، کمدی ، بودن در کنار افراد خوب – اعتقاد زیادی دارم. این مواردی است که برای من بازنشانی می شود.

در حال پخت و پز بود ، اما به دلایلی اخیراً استرس زا شد. من واقعاً زودتر در بیماری همه گیر آرامش خود را در آشپزی پیدا می کردم ، اما اکنون از پخت و پز خودم مریض شده ام.

چیزی که باید برای آشپزخانه خود تهیه کنید

حتی اگر من از پخت و پز بیمار نیستم ، اما با مارپیچ وسواس دارم. من فکر می کنم آنها باورنکردنی هستند. حتی اگر نمی توانید آشپزی کنید ، می توانید سالاد را با مقداری سیب زمینی شیرین و هویج درست کنید. یا روی آن سس بگذارید و بعد مردم فکر می کنند وقتی این کار را نکردید واقعاً کاری انجام داده اید. می توانید همین سبزیجات را بارها و بارها انجام دهید ، اما این کار را با سس بادام زمینی یا مقداری سویا انجام دهید و ناگهان پد تای است. این کار را با ریحان انجام دهید ، و این یک ماکارونی پستو است. من عاشق شده ام.

مارپیچ از هدف

مورد هک زندگی هر کس باید در خانه خود داشته باشد

من عاشق روغن نارگیل هستم. این بهترین چیز تا کنون است. شما می توانید از آن در هر چیزی استفاده کنید! می توانید با آن آشپزی کنید ، آن را روی بدن خود قرار دهید ، موهای خود را بگذارید … فقط ، همه چيز.

روغن نارگیل nutiva

روغن نارگیل ارگانیک Nutiva Virgin

من قصد دارم محصولات زیبایی را تمیز کنم

من آدم آرایش زیادی نیستم ، اما به سلامت پوست اعتقاد دارم و بیشتر به سمت محصولات طبیعی و تمایل دارم. من فقط احساس می کنم بار سمی موجود در بسیاری از محصولات به آرامی به ما رسیده است. هر چیزی را که روی بدن خود بگذارید ، ممکن است فقط با قاشق بخورید. بنابراین من از محصولات بدون عطر و بدون پارابن و همه این موارد استفاده می کنم.

به ریمل حجم دهنده دکتر هاوشکا قسم می خورم. این واقعا کلاهبرداری را انجام می دهد و مژه های شما را پر می کند و به راحتی شسته می شود. من همیشه آن را پوشیده ام. Juice Beauty نیز واقعاً باورنکردنی است و من همچنین به پاک کننده های ساده مانند دکتر برونر اعتماد دارم. این یک محصول همه منظوره است که می توانید روی بدن و همچنین در اطراف خانه استفاده کنید. برای نوزادان ، سگ ها ، کف ها – همه چیز خوب است!

ریمل مژه و ابرو

ریمل حجم دهنده دکتر هاوشکا

صابون

صابون 18 در 1 کنف خالص کاستیا دکتر برونر

آخرین کشف مد من

از آنجا که اوقات بیشتری در بیماری همه گیر داشتیم ، دوباره متوجه شدم که مادربزرگم یک دسته لباس به من در روز تحویل داده است. در آن زمان من در اوایل 20 سالگی بودم و مثل “من این چیزها را نمی خواهم. این چیه؟” اما من سرانجام از طریق آن بازگشتم و در واقع از قطعه های مختلفی برای مطبوعات و مواردی از این قبیل استفاده کرده ام. یک جفت صندل چوبی و سفید والنتینو پیدا کردم که وسواسشان را داشتم. مادربزرگ من یک بوتیک در West Palm Beach ، فلوریدا اداره می کرد. او عاشق مد است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>