Nidhi Sunil در ریمل یک که “کار را انجام می دهد”

[ad_1]

مراقبت از پوست من با داشتن پوست تمیز و خوب و فن آوری موجود در بازار ، از رتینول گرفته تا سرم های مختلف ، وسواس دارم.

کدام شهر یا کشوری بیشترین الهام از زیبایی را به شما می دهد؟

کشور من ، بدیهی است ، و سنت های هند. منظورم این است که من با آسیاب زردچوبه ، زعفران و برنامه زیبایی مادربزرگم و ماست روی پوست بزرگ شدم. مادرم اصرار داشت مطمئن شود که من شب روغن نارگیل در موهای خود دارم تا بتوانم با موهای بلند و روان بیدار شوم.

اگر تا آخر عمر فقط می توانستید از سه محصول استفاده کنید ، کدام یک هستند و چرا؟

روغن نارگیل برای پوست و موی من ، زیرا این رسم است و من از بچگی از آن استفاده می کردم. این باعث نمی شود من بیرون بیایم و برای همه آب و هوا مناسب است. سپس ریمل Voluminous L’Oréal ، زیرا تحقیقات زیادی در مورد نحوه تولید محصولات آنها انجام می شود ، بنابراین واقعاً کار را انجام می دهد. من یک مدل هستم ، بنابراین فکر نمی کنم وقتی برای بازیگری بیرون می روم بدون ریمل زدن می توانم از خانه خارج شوم. این فقط به من احساس می کند که کنار هم قرار گرفته ام. و سپس مجموعه Elvive’s Total Repair 5. موهای من به مواج و موج دار نیاز به مراقبت زیادی دارند.

ریمل مشکی کربنی اورجینال لورآل

ریمل اصلی L’Oréal Voluminous

شامپو مرطوب کننده ، اصلاح کننده L'Oreal Paris Elvive Total

شامپو + نرم کننده L’Oréal Paris Elvive

آیا ترجیح می دهید صورت یا ماساژ بگیرید؟

ماساژ. من هندی هستم ، بنابراین یک معامله خوب را دوست دارم. [Laughs.] من ترجیح می دهم تمام بدنم را هدف قرار دهم ، نه فقط صورتم.

عطر شما چیست و چرا؟

من از روغنهای اساسی خالص استفاده می کنم ، بنابراین از روغن ضروری فرانگیپانی از جنوب هند به عنوان عطر استفاده می کنم. این واقعا زیباست. یا فقط اسطوخودوس خالص به عنوان عطر ، که واقعا خوب است. من از مزایای رایحه درمانی زیادی بهره مند می شوم.

شما در داروخانه 20 دلار و گردش رایگان دارید. چه میخری؟

اسپری گلاب هر چیزی که به طور پایدار تأمین شود. و سرم 10٪ گلیکولیک اسید L’Oréal Revitalift. من همچنین عاشق لکه لب مات L’Oréal Rouge Signature بوده ام.

سرم اسید گلیکولیک خالص L'Oreal Paris Revitalift

سرم اسید گلیکولیک خالص L’Oréal Revitalift 10٪

لکه اورال اورجینال مات روژ

لکه رژ لب مات L’Oréal Rouge

در حال حاضر چه زنانی بیشتر از شما الهام می گیرند؟

مایتری راماكریشنان از من هرگز. و سیمون اشلی ، که در فصل بعدی بازی خواهد کرد بریجتون. من در واقع برای آن قسمت مطالعه کردم ، اما آنها به یک نفر دیگر نیاز دارند که کار بیشتری داشته باشد ، که کاملاً عادلانه است. دیدن همه این زنان هندی برای رفتن به آنجا و ادامه کارشان بسیار الهام بخش است. و احساس خوشایندی است که وقتی آنها این کار را می کنند ، اینجا نیستم.

Nidhi Sunil را می توانید در اینستاگرام در دنبال کنید nidhisunil. این مصاحبه برای شفافیت ویرایش و متراکم شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>