Nuggs Review 2021: چرا ناگت بدون گوشت مورد علاقه اینترنت بسیار ارزش دارد

[ad_1]

شما احتمالاً تبلیغات مربوط به آینده مربوط به جدیدترین گوشت مصنوعی را در این بلوک مشاهده کرده اید: Nuggs Simulation. و گرچه تهیه یک کمپین اینترنتی شیک و متوقف کننده پیمایش یک چیز است ، تلاش برای تعمیرات اساسی قطعه مرغ محبوب. این که آیا شما نوعی هستید که سالانه خودتان را با یک غذای شاد سالانه پذیرایی می کنید ، نمی توانید بدون ساندویچ صبحانه چرب از خماری دوام بیاورید ، یا اینکه یک سفارش سیب زمینی سرخ کرده را با یک پایه ده فوت لمس نمی کنید – احتمال اینکه شما احساس ~ کنید فست فود. در کودکی دهه 90 ، وقتی دیدم رابطه ام با این صنعت آلوده شد بزرگتر از من در سالهای شکل گیری ، بنابراین مگر اینکه بتوانم از سفر جاده ای بهانه ای برای لذت بردن از حبوبات ترد استفاده کنم ، آنها را نمی خورم. و حالا ، به لطف ناگس ، شاید دیگر هرگز نباشم.

در گذشته وقتی من یک جایگزین گوشت را امتحان می کردم ، عطر و طعم و مزه آن کم اهمیت “گوشت” اسفنجی ای را که می توانستید در یک شام مایکروویو از دهه 90 پیدا کنید – و حتی گاهی اوقات “بیکن جویدنی” را یادآوری می کند. ”دانش آموز من را که گیزمو می بلعید ، جدا می کند. نیازی به گفتن نیست ، در مورد گیاهان ، گندم یا محصولات پایه سویا که به عنوان گوشت مخلوط می شوند ، فضای شک و تردید فراوانی وجود دارد – به ویژه اگر به عنوان یک گزینه “سالم” قرار بگیریم ، با توجه به درجه پردازش لازم برای انجام هر نوع تقلید غذا. ناگس قطعاً چنین کاری نمی کند. این محصول به ماهیت بسیار پردازش شده محصول قهرمان خود متمایل است (به معنای واقعی کلمه در سایت می گوید “شما را کندتر می کشد”) و در عوض بر روی آنچه که تمرکز می کند میکند به مصرف کنندگان پیشنهاد دهید: یک گزینه خوش طعم به جهنم که پروتئین و چربی کمتری نسبت به ناگت های سنتی ارائه می دهد.

Nuggs که در سایت “تسلا مرغ” لقب گرفته است ، به لطف “فناوری پیشرفته پروتئین سویا” با عطر و طعم و بافت فوق العاده واقع گرایانه خود را از رقبا جدا می کند. برای بررسی Nuggs ، من تعداد نگران کننده ای از این مینی حباب ها را خوردم و آنها را با “ناگت” های معروف دیگر در بازار. حتی پس از یک لقمه ، متوجه شدم که آنها تقریباً به همان اندازه نزدیک هستند که شما به واقعیت نزدیک خواهید شد – و این واقعیت که این حیوانات فاقد حیوانات است ، ذهن را به مرز می اندازد. حتی دوست پسر معتاد McFlurry ، متهم به گیاهخواری می تواند پشت سر آنها قرار گیرد ، که خیلی چیزها را می گوید – و آنها نظرهای وجودی برای حمایت از آنها دریافت کرده اند: “من یک شخص مذهبی نیستم ، اما فکر می کنم ناگس این سوال را برای من ایجاد کرد که” مشتری نوشت. “آنچه شما همه در شبیه سازی پخته اید ، کار خداست.” اگر منظور آنها از خدا یک کارآفرین 21 ساله سریال است ، آنها اشتباه نمی کنند.

بن پاسترناک ، جادوگر فناوری استرالیایی پشت Nuggs ، اولین برنامه iOs خود را در 14 سالگی در مناقصه (ببینید چه کاری انجام دادم) آغاز کرد ، قبل از اینکه به شهر نیویورک برود تا تعداد دیگری از برنامه های خریداری شده را راه اندازی کند. بعد از شروع یک حرفه موفق در فناوری ، فضای غذا چیزی نبود که فرد گمان کند حرکت بعدی او باشد ، اما Nuggs در تمام هویت مارک خود اشاره ای به تجربه فنی پاسترناک دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>