Outlander فصل 6: همه آنچه تاکنون می دانیم

[ad_1]

وقت آن است که به گذشته سفر کنیم ، زیرا بیگانه در حال بازگشت به صفحه های ما است. نمایش عاشقانه و فانتزی Starz در ششمین دوره تولید خود با تولید اقدامات احتیاطی بیشتر در خصوص بیماری همه گیر COVID-19 ، تولیدات خود را در ششمین فصل خود به پایان رساند. علاقه مندان در جدیدترین قسمت از این درام محبوب چه انتظاری دارند؟ در اینجا همه آنچه تاکنون در مورد آنچه در فصل شش انتظار داریم را می دانیم:

چه زمانی فصل شش تنظیم شده است؟

با نمایش پرش از زمان مانند بیگانه، سوال همیشه نیست چی؛ اغلب چه زمانی. مگر اینکه تجارت خنده دار بیشتری با The Stones انجام شود (و گوش کنید ، همیشه می توان با The Stones تجارت خنده دار تری داشت) ، نمایش از آنجا شروع می شود: 1775 ، در آستانه انقلاب آمریکا. البته ، فقط کلر (کیتریونا بالفه) ، و با گسترش خانواده اش ، می داند چه اتفاقی خواهد افتاد. نه استعمارگران و نه انگلیس نمی دانند که جنگ در افق است ، بنابراین این به طایفه فریزر بستگی دارد که بتواند به بهترین شکل ممکن حرکت کند و از خانه خود محافظت کند بدون اینکه آینده خیلی تغییر کند.

فصل جدید کجا برگزار می شود؟

پس از مشاجره با لیونل براون در پایان فصل پنجم ، کلر به همراه جیمی (سام هیوگان) در Fraser Ridge واقع در کارولینای شمالی به خانه خود بازگشت. در این تصویر از مجموعه ، ما می توانیم عاشقان برجسته خود را ببینیم که با چرخ دستی اسب سوار در کشورهای وحشی کشور گشت و گذار می کنند:

رابرت ویلسون

فصل جدید کجا فیلمبرداری شده است؟

اسکاتلند ، در واقع! همانطور که در این صحنه پشت صحنه به تماشای صحنه ها و لباس ها می نگرید ، خانه فرازر هم در فضای باز و هم در صحنه صدا در حال ساخت است.

چه زمانی فصل شش اکران می شود؟

اوایل سال 2022 ، این نمایش در ژوئن 2021 تأیید شد. این هشت قسمت خواهد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>