Peloton به دلیل رعایت نکات ایمنی در حال فراخوانی تردمیل های خود است

[ad_1]

اگر دستگاه Tread یا Tread + Peloton دارید ، اکنون آن را از برق بکشید. این شرکت در پاسخ به درخواست کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی در حال فراخوانی همه تردمیل های خود است. بازپرداخت کامل به مشتریان پیشنهاد می شود.

Peloton اعلام کرد “فراخوان داوطلبانه” روز چهارشنبه ، 5 مه ، اما از اواسط ماه آوریل ، زمانی که CPSC به کاربران هشدار داد که در هنگام حضور حیوانات خانگی یا حیوانات خانگی به کاربران هشدار دهند ، نگرانی در مورد ایمنی محصول وجود دارد. این هشدار یک ماه پس از آن اعلام شد که Peloton فاش کرد کودکی در تصادف یکی از ماشین های آنها فوت کرده است.

به دلیل ساختار منحصر به فرد دستگاه ، خطر گیر افتادن کودکان یا حیوانات خانگی در زیر پایه وجود داشت – همانطور که در یک فیلم گرافیکی منتشر شده توسط CPSC اتفاق افتاد – یا قرار گرفتن اشیا در داخل مکانیزم ، تهدید کننده امنیت شخصی که در آن کار می کند .

در زمان هشدار CPSC ، این شرکت ادعاهای آژانس را “نادرست و گمراه کننده” خواند و به مشتریان یادآوری کرد که مراحل اولیه ایمنی را دنبال کنند. اکنون آنها مسیر خود را معکوس کرده اند. مدیر عامل شرکت جان فولی در بیانیه ای گفت: “می خواهم روشن باشم ، Peloton در پاسخ اولیه ما به درخواست کمیسیون ایمنی محصولات مصرف کننده مبنی بر فراخواندن Tread + اشتباه کرد.” “ما باید از همان ابتدا با آنها همکاری بیشتری داشته باشیم. برای آن ، من عذرخواهی می کنم. “

Peloton بیشتر به دلیل دوچرخه های ورزشی در خانه شناخته می شود اما از سال 2018 نیز فروش تردمیل دارد.

علاوه بر مشکلات احتمالی قسمت پایین دستگاه ، NBC گزارش می دهد که CPSC “18 گزارش در مورد شل شدن صفحه لمسی و شش گزارش از جدا شدن و افتادن صفحه لمسی دریافت کرده است.”

حداقل یک طرفدار دستگاه اخبار را سخت می گیرد. جوش بیلینسون ، نویسنده ادعا کرد که در توییتر پستی از طرف شخصی در فیس بوک دیده است که فراخوان را محصول “فرهنگ لغو” می نامد.

اگر فقط.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>