‘Pretty Shag’ مدل مویی است که اکنون باید به آن دست یابد

[ad_1]

سال گذشته این بار ، اکثر ما در مورد موهای شسته در حصار بودیم. شاید همه این کارهای برجسته و باورنکردنی است که توسط افرادی مانند سالخوره LA ، Sal Sal و مدلهای دختر باحال میکا Arganaz و Suki Waterhouse ارائه می شود. یا شاید این واقعیتی باشد که ما یک سال گذشته را در ژاکت های گشاد سپری کرده ایم ، اما احساس می شود که این روزها خیلی بیشتر به حال و هوای کرکی متمایل شده ایم.

با این اوصاف ، این کاملاً یک حرکت رقابتی است ، نه؟ یک آهک تریدیتونال دارای لایه های بسیار خرد شده در اطراف تاج است و گرچه به نظر جالب و سرکش است ، اما این یک تعهد بسیار بزرگ است. از آنجایی که موهای ما به اندازه لباسی که می پوشیم بیانگر شخصیت ماست ، باید مرتب شوند. لوك هرشسون ، مشاور كراستاز و مدیرعامل سالن هرشسونز می گوید: “یك دختر” راك اند رول “بسیار متناسب با چیزی متفاوت از یك دختر” شیرین “خواهد بود. او توضیح می دهد که یک خشن سخت تر از بیشتر خرد کردن های استاندارد است بنابراین “شما باید از اعتماد به نفس کافی برای پوشیدن این ظاهر برخوردار باشید”

او درست است ، همانطور که ممکن است به نظر برسد یک “کلاه براق” در بعضی ها دود می کند ، این برای همه مناسب نیست. هرشسون می گوید: “کسی که ظاهری سنتی تر دوست دارد ، قبیله ای متفاوت است.” اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید عناصر برشی را که دوست دارید – * حجم ، نسیم ، نگرش – و مطابقت دهید و آن را با سبک خود ترکیب کنید.

این جایی است که “زیبا شگ” وارد می شود ، این روح ترکیبی از یک کرک را ترکیب می کند اما ساختار آن سبک تر است و دارای یک بافت ساحلی است. “نکته کلیدی که باعث ایجاد یک خرده ریز می شود یک کرک لایه هایی در اطراف جلو ، کناره ها و تاج است تا حجم آن را به سمت ریشه ها بدست آورد. “هرچه این لایه ها کوتاه تر باشند ، حالت افراطی تر است. هر چه طولانی تر باشند ، شدت آن کمتر است. بنابراین اگر می خواهید آن را تطبیق دهید تا احساس نرمی بیشتری ایجاد کند ، لایه ها را کمی بیشتر نگه دارید. ”

هر چند این یک عمل متعادل کننده است. هرشسون می گوید: “اگر به اندازه کافی کوتاه نروید ، احساس پوستی نخواهد داشت ، اما اگر با لایه های کمتری وارد شوید و کمی از شدت آنها کاسته شود ، همچنان آن راک اند رول را احساس می کنید.”

و اگر هنوز آماده خرد کردن نیستید ، یک ظاهر طراحی هوشمندانه می تواند به ایجاد توهم لایه ها کمک کند و شکل گرد آن را به صورت تاج و تمیز ایجاد کنید. این ترفند ایجاد خم در موهای بلند است که باید لایه ای خرد شود. نحوه انجام کار ما را در اینجا بررسی کنید.

این داستان در اصل در ظاهر شد Glamour UK.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>