Priyanka Chopra با این شامپوی خشک 6 دلاری موهای براق و قابل لمس قسم می خورد

[ad_1]

پریانکا چوپرا: عرق عرق در پایین و تاپ های رسمی کسب و کار در بالا ، به ویژه برای دنیای بزرگنمایی. من خیلی زوم می کنم امروز من در واقع یک بار لباس مطابق پوشیده ام ، اما معمولاً برای پایین لباس عرق می کنم. امروز شلوار گشاد است ، بنابراین من راحت هستم ، اما هنوز در دمپایی هایم هستم. اما در غیر این صورت من شلوار جین نپوشیده ام … نمی دانم چه زمانی. این همه شلوار عرق است.

به نظر شما چه قانون زیبایی BS است؟

آرایش زیاد صادقانه فکر می کنم کمتر بیشتر است. من واقعاً کسی هستم که مدافع پوست زیبا و تمرکز بر مراقبت از احساسات صورت شما است ، نه اینکه مقدار زیادی از آن را بپوشانم. ارتقا the ویژگی هایی که داریم به جای رعایت استانداردهای زیبایی که منطقی نیست که بتوان آنها را رعایت کرد.

جای خالی را پر کنید: من موهایم را دوست دارم

وقتی تازه شسته شده اما من شامپوی خشک مان را هم دوست دارم. خیلی سبک است! من الان مقداری موهایم را دارم. به سختی می توانید آن را احساس کنید و هنوز هم می توانید دستان خود را از طریق موهای خود قرار دهید. هیچ پس مانده ای باقی نمی گذارد. این تنها محصول استایلی است که در این مجموعه دارم.

شامپوی خشک آنومالی توسط پریانکا چوپرا

وقتی مو یا آرایش می کنید ، آماده موسیقی آماده می شوید؟

من معمولاً توصیه های خود را از Spotify یا Apple Music دریافت می کنم. من به بازدیدهای امروز می روم ، که لیست پخش مورد علاقه من است. من یک مصرف کننده بزرگ فرهنگ پاپ هستم ، بنابراین فقط می خواهم بدانم که همه چه کاری انجام می دهند و من هم می خواهم این کار را انجام دهم.

کدام شهر یا کشوری بیشترین الهام از زیبایی را به شما می دهد؟

سواحل ، هرجای دیگر. نمی توانم بگویم یک شهر یا کشور ، اما وقتی به ساحل می روم و می توانم آفتاب را روی بدن خود احساس کنم و روغن ضد آفتاب را روی خودم بگذارم و دراز بکشم و پاهایم شن و ماسه را احساس کنند … می توانی بگویی چقدر من من تعطیلات را از دست می دهم

هنگام رفتن به ساحل ضد آفتاب مورد علاقه شما چیست؟

من قبل از قفل کردن روغن ضد آفتاب Supergoop! را کشف کردم و اکنون چیزی است که من بسیار استفاده می کنم.

Supergoop!  Glow Oil Spf 50

Supergoop! Glow Oil SPF50

تا آخر عمر فقط می توانید از سه محصول استفاده کنید. چه چیزی را انتخاب می کنید؟

خوب ، بنابراین بدون در نظر گرفتن مراقبت از مو ، من مرطوب کننده را انتخاب می کنم. این خیلی مهم است من معتقدم که هر چهار تا شش ماه یکبار مرطوب کننده خود را عوض می کنم. من محصولات دکتر باربارا استورم و 111 Skin را دوست دارم. من پوست خشک دارم و مسافرت های زیادی دارم ، بنابراین واقعاً دوست دارم مرطوب شوم ، سپس از یک سرم ویتامین C استفاده کنم و هر چند وقت یکبار ، از روغن صورت مرطوب کننده استفاده کنم. همچنین ، شستشوی صورت برای خشکی پوست بسیار مهم است زیرا شما نمی خواهید رطوبت موجود در پوست را از بین ببرید. من شستشوی صورت فوم دکتر باربارا استورم را خیلی دوست دارم چون فوق سبک است.

سومین مورد من استفاده از مرهم لب رنگ خواهد بود ، زیرا در این صورت می توانید از آن بر روی گونه و چشم خود نیز استفاده کنید تا برافروخته شود. من اخیراً از یکی از رنگهای هرمس استفاده می کردم ، اما من عاشق یک کارمکس قدیمی یا یک زنبور عسل Burt با رنگ آمیزی هستم. من دوست دارم هرجایی که می روم بالم را پیدا کنم. این یک کنجکاوی عجیب و غریب از من است. من از استفاده از مرهم لب های رنگی بسیار هیجان زده می شوم ، بنابراین این یک رفع سریع در کیف من است. من هم از آن روی گونه هایم استفاده می کنم.

تصویر محصول

کرم صورت دکتر باربارا استورم

تصویر محصول

کرم روز 111 Skin Y Theorem NAC Y2

تصویر محصول

پاک کننده فوم دکتر باربارا استورم

درخشش لب هرمس در خشخاش
بالم لب کلاسیک Carmex
Burts Bees مومیایی کردن لب را در گل رز انجام داد

مومیایی کردن لبهای Burt’s Bees

چگونه دوست دارید لحظه ای را برای خود اختصاص دهید؟

راستش را بخواهید ، من دوست دارم گوشه ای از خانه ام پیدا کنم که هیچ کس در آن اطراف نباشد و TikTok را تماشا کند. یا حلقه ها در اینستاگرام. از زمانی که TikTok را کشف کردم خیلی تعلل می کنم. من به صفحه کاوش می روم ، بنابراین چیزهایی مانند فیلم های سگ یا گربه ها را که مشغول انجام کارهایی هستند یا افرادی که سعی در رقصیدن دارند یا چالش شبح را تماشا می کنم. من دو TikToks دارم: یکی از هند و دیگری از ایالات متحده ، بنابراین بسیار سرگرم کننده است. وقتی نیاز به آرامش دارم بیش از هر چیز سرگرم کننده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>