Puddle Pants Trend 2021: چگونه سبک الهام گرفته از دهه 90 را سبک کنیم

[ad_1]

موارد زیادی وجود دارد که مردم در قرنطینه از دست می دهند. خانواده ، دوستان ، تعاملات اساسی اجتماعی … افزایش نه چندان ظریف شلوارهای گودی. مطمئناً بخشیده خواهید شد ، زیرا تنها زاویه ای که با آن ارتباط برقرار می کنید از طریق میدان Brady Bunch در Zoom است. اما یک اسکرول را از طریق اینستاگرام (یا یک کش رفتن از طریق Tik Tok) انجام دهید ، خواهید دید که هر دختر به اصطلاح باحال یک شلوار پوشیده است که به نظر می رسد نیاز مبرم به لبه زدن دارد.

شلوارهای گودی ، که پرده های کمی متناسب هستند ، سالهاست که وجود دارد – و بدیهی است که دختران کوتاه قد (دستها را بالا می آورند) از بدو تولد آنها را برخلاف میلشان می پوشند. آنها شاخه ای از روند جین گشاد دهه 90 هستند ، اما در سال گذشته دوباره رشد کرده اند و احتمالاً می توانید دلیل آن را حدس بزنید.

دو لیپا اوگز را با شلوار جین گودی ، یک دسته کوچک موسیقی جاز برنده جفت می کند.

گاتهام

با بالا رفتن لباسهای راحتی در تمام روز ، هر روز ، این شلوار فقط از چیزی فارغ التحصیل می شود فشون مردم می پوشیدند ، تا نفس نفس مردم. افرادی که در حال آغوش گرفتن یک کمد با نقاشی های بزرگ و آرام هستند ، به نام قرنطینه می شوند. بلا حدید ، ریحانا ، FKA Twigs و کیتی هولمز شناخته شده اند که برخی از عصبانیت های نوجوانان را آزاد می کنند و ظاهر را تکان می دهند ، و الهام بخش لباس از ستاره های سبک خیابان و ژنرالز کمبود وجود ندارد.

اما حتی وقتی به دنیا برمی گردیم ، شلوارهای گودی تضمین می کنند که آنجا باشند. چرا که نه؟ آنها دقیقاً به راحتی دیوانه و راحت هستند زیرا آنتی تز با شلوار جین لاغر هستند. شلوارهای گودی پایی آرام و پهن هستند و گرچه معمولاً به صورت جین غیر کششی ارائه می شوند ، اما همیشه سهولت شلوار شلوار جین را دارند. ویژگی بارز این است که آنها در مچ پا “در حدی بزرگ و بزرگ قرار می گیرند”. برای تأکید بر “خیاطی” از نوع laissez-faire ، آنها معمولاً روی کفش های کتانی یا کفش های تخت پوشیده می شوند و به این معنی است که زمین را ببوسند … و سپس آن را ببوسند ، تا زمانی که در زیر پاشنه شما خرد شوند. بله ، دقیقاً مانند آنها در مقاطع ابتدایی.

اشاره بلا حدید به بند کفش گره خورده واقعاً شلوار چرمی را به هم گره می زند.

مارک پیاسکی

زیبایی این شلوار این است که متناسب با همه حالات و حالات مناسب است. شلوارهای گودی انواع مختلفی از پارچه جین گرفته تا چرم گرفته تا شلوار و البته پارچه های آماده لباس راحتی مانند کشمیر و پنبه پیما دارند. شما می توانید آنها را در برش های بلند پیدا کنید ، و آنها را به یک جفت مناسب برای جبران یک مش توری برای لاغری بدن تبدیل می کنید ، یا می توانید آنها را با پایه کم نیز پیدا کنید ، به عنوان یک همراه ایده آل برای یک محصول برتر برای ماه های گرم. وقتی مدل می شوند ، بسیار مدرن و جالب به نظر می رسند.

در زیر ، بهترین شلوارهای گودی موجود را در حال حاضر خریداری کنید.

مدل پوشیدن شلوار جین بلند

شلوار جین پهن تمام پا

مدل پوشیدن شلوار جین سیاه و سفید پا

شلوار جین گودال زنانه BDG Urban Outfitters

مدل شلوار جین گشاد
مدل پوشیدن شلوار عرق بلند خاکستری

شلوار کت و شلوار کششی و کشدار نخی متالیک Norma Kamali

مدل شلوار پا گسترده ای کمر بلند

شلوار جین دارست با دور کمر بلند

مدل شلوار پا گسترده

شلوار هوشمند خیاطی Topshop

مدل پوشیدن شلوار چرمی نوار آبی

شلوار جادویی گسترده پا بیلی برچسب

مدل پوشیدن شلوار ژاکت دنده صورتی
مدل پوشیدن شلوار گودی مخمل سفید

شلوار جرقه ای BDG Blaine Corduroy

مدل پوشیدن شلوار جین پا بلند

شلوار جین بلند پهن Triarchy

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>