Regé-Jean Page یک اشتباه مشترک درباره خط “Burn for You” از “Bridgerton” تصحیح کرد

[ad_1]

شما می دانید که چگونه هر آدم شیطانی روی کره زمین دوست دارد به ما یادآوری کند که هیچ کس هرگز نمی گوید “لوک ، من پدر تو هستم؟” که در جنگ ستارگان؟ خوب ، رگه-ژان پیج می گوید وجود دارد بریجتون نسخه آن ، و این “من برای شما می سوزم.” این خط در نمایش توسط… دافنه – نه سیمون ، به گفته بسیاری ، گفته شده است. جدی ، برگردید و صحنه ماه عسل را تماشا کنید. دافنه است

Regé-Jean Page ، که در اولین فصل نمایش موفق Netflix نقش دوک را بازی می کرد ، در مصاحبه اخیر منتشر شده توسط تنوع. “من نمی گویم ،” من برای شما می سوزم ، “این خط من نیست!” پیج گفت ، و افزود ، “همه به وضوح احساس سوزش می کردند ، که من این را به عنوان یک تعریف تعریف می کنم.” اوه ، بله ، ما بودیم ، آقا.

در حقیقت ، این خط کاملا متعلق به فیبی داینور است که به عنوان دافنه تازه عروس آن را با چنین احساسات و آسیب پذیری اجرا کرد. داینور یادآور شد: “شما نمی دانید مردم به چه خطوطی اهمیت می دهند.” تنوع خواندن قسمت برای اولین بار وی افزود که واکنش به خط “برای من تعجب آور بود. اینطور نبود که من در فیلمنامه “من برای شما می سوزم” را دیدم و اینطور بود که “این همان چیزی است که مردم می خواهند درباره آن صحبت کنند”

داینور گفت كه در نزدیكی به صحنه ، “كلید گفتگو مانند آن فقط ساختن هرچه بیشتر ارگانیك و واقعی آن است. برای گفتن یک خط مانند آن راهی دیگر وجود ندارد تا اینکه آن را به یک احساس درونی تبدیل کنید. ”

بخشی از سردرگمی در مورد اینکه چه کسی گفت ممکن است از عملکرد پیج به عنوان میزبان ناشی شود شنبه شب زنده این فصل؛ او در مونولوگ آغازین خود و سپس دوباره در طرحی از فیلمبرداری نمایش به آن اشاره کرد.

خوب ، هرکسی این حرف را زد ، ما هنوز هم برای این نمایش می سوزیم (و شما ، رگه ژان پیج)!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>