‘Saturday Night Live’ راز ستاره یک خواب خوب هدی گاردنر

[ad_1]

شما هایدی گاردنر را به خاطر برداشتهای خنده دار و کاراکتر عالی اش می شناسید و دوستش دارید شنبه شب زنده. (آنجل ، “دوست دختر هر بوکسور از هر فیلمی درباره بوکس تا به حال” ، کسی؟) اما) واقعاً توجه کرده اید ، پس می دانید که او همچنین یکی از شیک ترین ستاره هایی است که از این مجموعه طنز طولانی مدت خارج شده است.

به عنوان هر یک SNL قسمت به پایان می رسد و بازیگران برای خداحافظی پشت میزبان جمع می شوند ، من خودم را در حال اسکن کردن جمعیت می بینم که گاردنر چه ظاهری پیدا کرده است. آن زمان Machine Gun Kelly از صحنه سقوط کرد؟ من بیش از حد از سویشرت رنگی رنگی کراواتی اش پرت شده بودم و نمی توانستم متوجه آن شوم. خوراک اینستاگرام او همچنین مانند یک تابلوی خلق و خوی مد مانند احساس می شود – چاپهای جسورانه ، اختلاط الگوی بازیگوشانه ، قطعات پرنعمت که لباس شما را ندارند ، تمام ویژگی های مشخصه شخصی که واقعاً با لباس سرگرم می شود در آنجا هستند.

گاردنر از طریق تلفن به من می گوید: “احساس می کنم به طرز عجیبی سعی می کنم کمد مادرم را از اوایل دهه 90 دوباره درست کنم ، مثل لباسهایی که من در آن لباس می پوشیدم.” “من واقعاً به دنبال چیزهای قدیمی یا مدرن هستم که من را به یاد کودکی می اندازد – اگر این منطقی باشد ، بدون اینکه مانند کودک لباس بپوشم.”

برای رسیدن به این هدف ، گاردنر راز خرید پرنعمت را فهمیده است: بگذارید شخص دیگری همه کارها را انجام دهد. او به من می گوید فروشنده ای را با مجموعه ای سرپرستی که دوست داری پیدا کن و سهام او را مرتباً بررسی کن. “اگر می دانید که این شخص همیشه چیزهای خوبی را انتخاب می کند و خوب نگاه می کند ، شما نمی خواهید آن کمد دیوانه وار را به جایی که دوست دارید برسانید ، من حتی نمی دانم من کیستم.”

در حالی که می دانستم هایدی گاردنر این روزها چه چیز دیگری برای خرید خریداری کند ، از او خواستم که به آخرین نسخه Your Faves Faves ما بپیوندد. و او این کار را کرد نه ناامید کردن ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید که جالبترین شلوار جین لئوناردو دی کاپریو را که در زندگی خود دیده اید از کجا تهیه کنید ، راز یک خواب راحت برای خرید و لاک حمام که به گفته او کل تجربه دوش گرفتن شما را تغییر می دهد .

آخرین چیزی که خریدم

من هرگز طرفدار قاب های تلفن نبودم – من ساده ترین مورد اکریلیک را دریافت کردم – اما Memor این نمونه های ساخته شده بسیار جالب را می سازد که با پوسته های کوچک و دکمه های طلای قدیمی و جذابیت ها تزئین شده اند. آنها واقعاً خیره کننده و زیبا هستند. این اولین باری است که من می خواهم “اوه ، این یک قاب تلفن است که می خواهم”.

تلفن حافظه

اسباب بازی های گربه ای که حیوانات خانگی من را وحشی می کنند

من سه گربه دارم: مارشال ، توئیکی و خر خراب. این اسباب بازی گربه به نام Da Bird وجود دارد که یک رقصنده گربه است و انتهای آن پر است و بهترین تفریح ​​یک پرنده واقعی است که من تاکنون دیده ام. آنها میروند دیوانه برای آن و سپس این شرکت ، دکتر پواسومس ، وجود دارد که بهترین مارماهی را می سازد. آنها این نوع بالش بلند بدن را برای گربه ها به نام Kickers که پر از گربه است تهیه می کنند – گربه های من آن را مانند یک خرس عروسکی نگه می دارند و سپس شروع به پنجه و لگد زدن به آن می کنند و وحشی می شوند. آنها آن را بسیار دوست دارند.

دا پرنده
دکتر پوسومز

چه چیزی به من کمک می کند شب بخوابم

Magnesi-om از Moon Juice کمک می کند. همچنین ، برای مدتی من فقط کلروفیل مستقیم را در آب خود قرار می دادم. بعضی ها فکر می کنند وقتی این حرف را می زنم ، می گویم کلروفرم. [Laughs.] این واقعا کمک می کند ، اما عجیب است: حتی اگر می دانم به خواب کمک می کند ، اما آنقدر سخت من را ناک اوت می کند و رویاهایم آنقدر شدید است که گاهی اوقات این کار را نمی کنم چون نمی خواهم چنین سفری را در رختخواب داشته باشم.

آبمیوه
قطره کلروفیل

قطره مایع کلروفیل زمین به انسان

روال مراقبت از پوست من

من به روال مراقبت از پوست خود پایبند هستم زیرا ما در نمایشگاه بسیار آرایش می کنیم. معمولاً با پاک کننده شروع می کنم. من هر یک از روغنهای شو Uemura را دوست دارم. من همچنین از یک اصل استفاده کرده ام ، فقط به این دلیل که مردم می گویند از آنها استفاده می کنند ، اما من نمی دانم چه کاری انجام می دهد. به نظر یک مرحله اضافی است. و سپس از سرم استفاده می کنم – من سرم بالینی iS را دوست دارم.

تصویر محصول

روغن پاک کننده شو Uemura Anti / Oxi + Pollutant & Dullness

بطری نارنجی سرم iS Clinical Pro Heal

سرم Pro-Heal بالینی iS

بعد از آن من از کرم زیر چشم استفاده می کنم. من کرم دور چشم موز Ole Henriksen را خیلی دوست دارم. و سپس من با مرطوب کننده چای سیاه تازه کار را تمام کردم. من خودم را ماساژ داده ام ، مانند صورت ، با آن ماساژ داده ام – فقط دو دقیقه که آن را به پوست خود وارد می کنم – و احساس خیلی پرپشت تری دارد.

ممکن است تصویر حاوی: لوازم آرایشی و بهداشتی و بطری باشد

کرم دور چشم روشن موز Ole Henriksen

مرطوب کننده تازه

مرطوب کننده تقویت کننده کرم کرست چای سیاه

من این لهستانی بدن را دارم که در حمام استفاده می کنم و توسط شرکتی به نام Sonshine Bath انجام شده است. این کره کره کره ای حس می شود ، اما لایه برداری نیز می کند و بوی آن باعث می شود احساس کنید در تاهیتی هستید. این کل تجربه دوش را متحول می کند. من همچنین آن را دوست دارم زیرا این یک شرکت متعلق به زن است. این برای پسرش Sonshine نامیده می شود که مثل چهار سال دارد و به او کمک می کند تا همه چیز را بسته بندی کند. او او را مدیرعامل می خواند ، بنابراین احساس می کنم از مدیر عامل چهار ساله خرید می کنم و این واقعاً زیباست.

لاک حمام کف دار

حمام کف نارگیل انبه لهستانی

خرید لوازم آرایش من

من واقعاً عاشق دونفره برنز و هایلایتر شارلوت تیلبری هستم. من فقط یک کانتور خوب را دوست دارم. اما بیشتر از آن ، من عاشق یک لحظه درخشش بدن قدیمی مدرسه هستم ، مانند نوع Lemonhead.LA. کمی سیب روی گونه ها و استخوان های گونه ام انداختم و این باعث می شود خیلی روشن شوم.

Filmstar Bronze & Glow Contour Duo

Charlotte Tilbury Filmstar Bronze & Glow Contour Duo

زرق و برق

مومیایی براق Lemonhead.LA Spacejam

بهترین چیز در کمد من

این طراح وجود دارد که من در Etsy پیدا کردم و شروع به دنبال کردن در اینستاگرام ، دنیای وحشی AK کردم. او این شلوارها و پیراهن های عرق را با تصاویر از هر آنچه می خواهید روی آنها می سازد ، بنابراین من این جفت شلوار عرق لئوناردو دی کاپریو دهه 90 را به او سفارش دادم. او بهترین تصاویر از لئو را در دهه 90 پیدا کرد و آنها را روی یک جیب شلوار عرق رنگی کراوات صورتی روشن قرار داد. هر وقت آنها را بیرون می کشم از پوشیدن آنها بسیار هیجان زده می شوم. احساس می شود من تنها کسی هستم که در دنیا با آنها هستم.

شمعی که من همیشه به مردم می گویم بگیرند

شمع هاشیش جاناتان آدلر در این نگهدارنده شمع سفید سرامیکی قرار دارد که دارای این طرح بسیار زیبا از برگهای شاهدانه در اطراف آن است و بوی بسیار خوبی دارد. این فقط یک شی زیبا برای خانه شما است.

شمع جاناتان آدلر هاشیش

شمع جاناتان آدلر هاشیش

آهنگ شاد مورد علاقه من

این آهنگ بازگشتی از دهه 90 است ، اما آهنگ “Steal My Sunshine” از لن بسیار خوب است. من آن ترکیبی را دارم که هر وقت می خواهم احساس خوشبختی و خوشبختی کنم ، بازی می کنم.

آنا موسلین سردبیر ارشد سرگرمی در است زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید annamoeslein.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>