‘Sexture’ – یا بافت سکسی – راز موهای واقعی است

[ad_1]

قبل از این که موهای خود را با شامپوی خشک یا سوزاندن بیش از حد منفجر کنید ، فقط بدانید که روش بهتری برای ایجاد فوم در موهای خود و از بین بردن بدن و حرکت زیبا وجود دارد.

Sexture – که بافت سکسی است – شرایط جامد مقدس است که موهای مو قسم می خورند و باورنکردنی ترین سبک ها را ایجاد می کنند. از آنها س Askال کنید ، و همه آنها به شما می گویند که درست کردن بافت هنگام اتمام هر ظاهری چقدر مهم است.

نعیمه لافوند ، آرایشگر برتر و مدیر هنری جهانی آمیکا تأیید می کند: “بافت سکسی و بدون دردسر با همه چیز سازگار است.” “این می تواند چسبی باشد که یک ظاهر کامل را به هم بپیوندد و همچنین می تواند نرمی باشد که باعث ایجاد یک گروه رسمی می شود و کمی تصور تازه به آن می بخشد.”

خوب به نظر می رسد؟ و همه ما دعوت شده ایم. لافوند می گوید: “بافت سکسی لغو شده برای انواع موها از کلاف و فر تا رشته های صاف و ریز کار می کند.” “در تمام بافت ها پیام مشابهی را ارائه می دهد: سرد و شیک. تنها نکته قابل توجه در مورد اعدام است. “

با این حال ، گرفتن سکسستر اغلب آسانتر از انجام است. کریس اپلتون ، آرایشگر مشهور ، در کنار ضربه یکی از مشتریان برجسته خود ، کیم ک. ، اعتراف می کند: “گاهی اوقات بافت خنثی ترین برای درست شدن است.” “

مو طرفدار اما چن موافق است. “استفاده بیش از حد از محصول گاهی اوقات می تواند به اندازه عدم استفاده از هیچ کالایی بد باشد. موها وزن می شوند ، لنگ می شوند و بیش از حد پردازش می شوند. “

قبل از اینکه با اسپری بافت وارد شوید ، با یک ظاهر طراحی شده تاکتیکی باشید. “کلید اضافه کردن حجم و بافت بدون تکیه بر [loads of] محصول ایجاد اشکال مختلف در مو است. ” این می تواند به معنای تکان دادن موهای شما در جهت های متناوب یا ترکیب انواع مختلف امواج مانند امواج S ، امواج ساحلی یا موجهای چین دار باشد. او توضیح می دهد: “این موی مو را در خود متوقف می کند و بعد ایجاد می کند.”

با این حال ، “لافوند” می گوید ، “در جایی كه شما از حرارت و محصول برای ایجاد بافت موهای صاف استفاده می كنید ، با موهای فرفری فقط از محصول برای تقویت بافت استفاده می كنید.” “برای فرها ، شما باید با یک موی تازه خشک شده فر شروع کنید و سپس می توانید اسپری Amika Undone Texture Spray اضافه کنید [a lightweight, dry finishing spray that creates instant volume and sexy texture] و مقداری خمیر بافت خشک [try Moroccanoil Texture Clay] برای ایجاد “ذره ذره” و هوا در سراسر.

“برای بافت های صاف تر ، ابتدا باید از اسپری ضد رطوبت Amika The Shield استفاده کنید تا به سبک شما کمک کند و سپس موج ایجاد کنید و با صاف کننده خم شوید. کار را با اسپری بافت لغو کنید [which adds a tousled texture to already-styled hair] و مقداری خمیر بافت خشک نیز روی این بافت وجود دارد. ”

می توانید موهایتان را برای موهای تختخواب و پر جنب و جوش بگذارید ، اما وقتی نوبت به روزرسانی می رسد ، این آمادگی نیز مهم است. چن می گوید: “بزرگترین توصیه من هنگام ایجاد به روزرسانی های بی دردسر این است که مطمئن شوید که به اندازه کافی بافت به مو وارد می کنید زیرا در این صورت موها خود به خود حالت می گیرند.”

جیمز ارنشاو ، آرایشگر حرفه ای و سفیر هنری آمیکا می گوید: “ایجاد sexture پایگاه مناسبی برای هر نوع استایل بالا ، یا یک فضای کاملاً کامل است.” “عالی است که این پایه قبل از دم اسبی یا گره کار کند زیرا به شما کمک می کند تا سبک خود را ثابت نگه دارید و سنجاق ها و دسته ها را در جایی قرار دهید تا لنگر بیاندازید. پس از اتمام کار ، اسپریتز را با اسپری بافت خشک برای داشتن بافت سکسی و عالی زندگی کنید. ” اسپری Undika Texure Amika ، اسپری موی بافت دار Ouai یا اسپری بافت خشک Moroccanoil را امتحان کنید.

و اگر قبلاً قانع نشده اید ، پس از روز شستشو ، سکستور بهتر می شود. ارنشاو می گوید: “من آن را دوست دارم ، زیرا برای کسانی که به موهای روز دوم ، سوم یا حتی چهارم نیاز دارند شگفت انگیز است.” مقداری اسپری نمک به موهای خشک شده آغشته کرده و بگذارید تا در هوا خشک شود. این به بافت ریگ اضافه می کند. ” اسپری موج نمکی دریای مراکش OGX Texture را امتحان کنید.

این داستان در اصل در ظاهر شد Glamour UK

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>