“Sexy Beasts” از Netflix واقعاً “Love Is Blind” Meings The Masked خواننده است ، و این وحشی است

[ad_1]

جانوران سکسی (اکنون پخش جریانی) آخرین نمایش دوستیابی Netflix است که می پرسد ، آیا شخصیت به خصوص هنگامی که این نگاه ها در پشت پروتزهای حیوانات پنهان می شود ، ظاهر را کوب می کند؟ این یک نسخه کمتر قلبی ، خنده دارتر از است عشق کور است– کسی که در آن شرکت کنندگان اعلام کنند که آنها “مرد الاغ” هستند بدون هیچ تظاهر. از شانس من ، این نمایش مجهز به یک راوی سخیف است که به همان اندازه که من تماشا می کردم ، بسیار خسته کننده است.

در هر قسمت از شش قسمت این نمایش ، ما با سه لیسانسه و سه لیسانسه که در لباس حضور دارند به دنبال عشق هستند. هر کدام از آنها سه خواستگار بالقوه در جفت سازی دگرجنسگرایان دارند و پس از ورود به مخاطب ، برای نوشیدنی یک به یک ملاقات می کنند. سپس یک خواستگار در یک مراسم خندق نمایشی ، که در آن برگزار می شود ، حذف می شود جانوران سکسی مانور (فکر کنید a بریجتون اتاق نقاشی) پس از آن ، دو نفر باقیمانده سعی می کنند با یک قرار ملاقات دوم قرار نابینایی خود را بدست آورند. به دنبال فعالیت های مختلف از مجسمه سازی روی یخ تا جین سازی ، شرکت کننده مسابقه آخرین مسابقه خود را انتخاب می کند. آنها سپس خود را در باغچه مستقیم از موزیک ویدیو تیلور سویفت برای یکدیگر آشکار می کنند.

حیله ای که ایجاد می کند جانوران سکسی سرگرم کننده پروتز است. اگر چیزی درباره چرایی انتخاب برخی لباس ها بدانیم ، جذابیت این نمایش به 11 می رسید. داشتم در حال دیدن هنرمندان گریم ، پشت صحنه استفاده از پروتز بودم – جهنم ، حتی فقط یک توضیح. چرا باید یک مجسمه سنگی بود؟ چون شما رواقی هستید؟ چرا موش؟ چون شما خجالتی و محفوظ هستید؟ مردم ، گذشته ها را به من بدهید!

لباس ها قطعاً یک شروع کننده مکالمه هستند. برای شروع اتصال ، باله دلفین را تعارف می کنید یا واتل ها را روی خروس تکان می دهید. البته احترام زیادی برای تیم آرایش در مورد مهارتهای مصنوعی صورت آنها وجود دارد ، اما نمی توانم تعجب کنم که چرا آنها در گردن متوقف شده اند. به عنوان مثال ، یکی از خواستگاران دارای مشبک های بیور بود اما هنوز در ژاکت دوسر دوست بود.

بلعیدم عشق کور است وقتی اولین بار پخش شد – به روشی که با تلویزیون واقعیت قبلی نداشتم. چیزی در مورد پیش فرض عاشق شدن در غیب و غیب برای من فوق العاده جذاب بود. اما نکته اینجاست: هر یک از بازیگران به برخی از جذابیت های مرسوم برخورد می کنند. موهای زیبا ، اندامی زیبا ، پوستی عالی ، لاغر یا عضلانی. واقعاً چه فایده ای داشت؟

با این سطح از جنگ بود که شروع کردم جانوران سکسی. بنابراین وقتی مسابقه شماره 1 از گرما برای مردم خیلی خسته شد و مسابقه شماره 2 از عضلاتش خیلی بزرگ بود که نتوانست عشق پیدا کند ، ناله کردم و امید به معنای عمیق آن را قطع کردم. شش قسمت از افشاگری ها مرا درگیر گفت: “تعجب! او گرم است ، و او نیز همینطور. قدم زدن واقعاً سریع بود و شما بیش از 10 دقیقه با هیچ یک از جفت ها نمی گذرانید ، که باعث می شود نمایش در پس زمینه نمایش لذت بخشی باشد.

اشتباه من وارد شدن جانوران سکسی انتظار جدی داشت تریلر آنقدر عجیب بود که باید می دانستم این قرار است باشد فقط خوش قلب عشق کور است همه اشکها و درام رابطه بود. جانوران سکسی ، در همین حال ، در حال تماشای بوسه یک دلفین و بینی کرگدن است. آن را تماشا نکنید و بدنبال عکسهای عمیق طبیعت عشق و جذابیت است. تماشا کنید تا ببینید یک خروس و یک گوزن شمالی مشغول مزه شراب هستند.

جانای مک کنزی است زرق و برقکارآموز تحریریه

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>