Shailene Woodley در مورد بیماری “ناتوان کننده” ای که باعث شد “از کار بیفتد” شروع به کار می کند

[ad_1]

شایلین وودلی در مورد درد نامرئی ای که سالها بر زندگی حرفه ای و سلامت وی ​​تأثیر گذاشته است صحبت می کند. در یک داستان جلد جدید برای هالیوود ریپورتر، گسل در ستاره های ما بازیگر نشان می دهد که وضعیت او ، که وی از مشخص کردن آن خودداری کرد ، “بسیار ناتوان کننده بود”.

وی درباره تأثیر این بیماری بر حرفه خود می گوید: “من به بسیاری از پروژه ها نه گفتم ، نه به این دلیل كه می خواستم اما از نظر جسمی نمی توانستم در آنها شركت كنم.” و من مطمئناً خیلی بیشتر از آنچه رنج بردم به دلیل اینکه من از خودم مراقبت نکردم فشار ناشی از خود که نمی خواهد به شما کمک شود یا از آن مراقبت شود ، ناآرامی های جسمی بیشتری را در طول آن سالها ایجاد کرده است. “

گرچه او اکنون “در انتهای آن است” ، اما این تجربه او را متزلزل و در عین حال عاقلانه تر کرده است. وی اظهار داشت: “این چیز جالبی است ، و از آنجا که از نظر جسمی مسلط است ، در عین حال که افراد زیادی به انتخاب شما ، چیزهایی که شما می گویید ، آنچه انجام می دهید ، شکل ظاهرتان توجه می کنند.” “مدتی مرا بیرون زد. شما احساس می کنید بسیار باورنکردنی و تنها هستید. تا زمانی که کسی نتواند ببیند که شما از ناحیه بازو شکسته اید یا از ناحیه پا شکسته اید ، واقعاً برای مردم دشوار است که با یک درد ساکت ، ساکت و نامرئی با دردی که تجربه می کنید ارتباط برقرار کنند. ”

شایلین وودلی قبلاً در مورد مسائل سلامتی خود صحبت کرده است ، نشان داد که او در اوایل 20 سالگی “بسیار بسیار بیمار” بود ، به ویژه هنگام فیلمبرداری واگرا مجموعه فیلم ها. خوشبختانه این روزها همه چیز در حال جستجو است. وودلی نامزد جدید خود ، آرون راجرز ، بازیکن خط حمله Green Bay Packers و یک فیلم جدید را در اواخر ماه جاری به Netflix وارد کرد: آخرین نامه از معشوق شما، روبروی جو الوین.

و بله ، در مورد آن صحبت شده است دروغ های کوچک بزرگ فصل سه “همه ما دائماً می گوییم ،” چه زمانی فصل سه را انجام می دهیم؟ چگونه ما این اتفاق را می اندازیم؟ “” او به گفت THR، با اشاره به خود و کاستارهای لیست A خود. “من می خواهم بگویم ، چوب بزن ، که این اتفاق می افتد. بزرگترین چیز برنامه های همه و نوشتن متن ها و فقط تعهد دادن است. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>