Skeet Ulrich در میان شایعات دوستیابی با لوسی هیل در اینستاگرام معاشقه کرد

[ad_1]

یک هفته پس از آنکه لوسی هیل و اسکیت اولریش شایعات همسریابی را برانگیختند ، ریوردیل بازیگر در حال تغذیه شعله های آتش است.

بعد از 31 ساله کیتی کین ستاره با انتشار یک عکس شیک در اینستاگرام از غیبت خود در NYC ، جایی که سریال لغو شده Archieverse در آن اتفاق افتاد ، ابراز تاسف کرد ، اولریش به او علاقه زیادی در نظرات نشان داد. “خدای من!!” بازیگر 51 ساله پاسخ داد ، مردم.

دروغگویان کوچک زیبا و جیغ بزن ستاره ها اولین بار در یک ناهار در لس آنجلس با هم مشاهده شدند ، جایی که از آنها در حال بوسیدن و دست گرفتن عکس گرفته شد.

یک منبع گفت: “آنها با ماشین او وارد شدند و با بازوی دور شانه هایش به سمت رستوران رفتند.” مردم در 23 فوریه. “آنها حدود 10 دقیقه منتظر یک میز بودند که در این مدت او دستش را به دور خود بسته بود. بعد از غذا خوردن او دستش را بلند کرد و قبل از بلند شدن و رفتن به سمت ماشینش دو بار او را بوسید. او در را برای او باز کرد. آنها فوق العاده به یکدیگر بودند. PDA از زمان ورود آنها تا زمانی که آنها خارج شدند. “

اگرچه هیچ یک از بازیگران شایعات را تأیید نکرده اند ، اما به نظر می رسد که آنها نیز از آنها دور نیستند.

لوسی هیل قبل از رفتن با اسکیت اولریش ، برای مدت کوتاهی با او ارتباط داشت عزب آلم آلتون کولتون آندروود در تابستان بعد از اینکه این زوج در حال پیاده روی با هم دیده می شدند. با این حال ، هیل به سرعت این شایعات را بست و خود را “بیشتر از همیشه مجرد” توصیف کرد سرگرمی امشب مصاحبه.

“اگر در این مدت چیزی آموزش داده شود [me]- از آنجا که من همه کارها را اساساً به تنهایی انجام داده ام و از تنهایی تنفر داشتم – تنها احساسی که می خواهم با شخصی بعدی داشته باشم این است که زندگی من را بهتر کند زیرا من خیلی خوشحالم که روال خودم را دارم ، “هیل در ژوئیه سال 2020 گفت.” من اکنون در یک سایت دوست یابی هستم و هنوز هم هرگز با هیچ یک ملاقات نکرده ام زیرا بیش از حد عصبی هستم. باور کنید یا نکنید ، من از این نظر واقعاً خجالتی هستم. ”

این اولین بار نبود که هیل از برنامه های همسریابی نام می برد. در ژانویه 2020 ، هیل گفت کیهان او به سمت راست روی جان مایر کشید اما هرگز جواب دیگری نداد. “من بله را برای او فشار دادم ، اما فکر نمی کنم او بله را برای من فشار دهد.” در همان مصاحبه ، هیل گفت که او بسیار “استعداد موسیقی” است.

اخیراً ، هیل گفت و او “از نظر جسمی” نوعی نداشت ، اما به دنبال “کسی بود که در پوست خود مطمئن و راحت باشد”.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>