Smoky Brunette Hair جالبترین سایه برای بهار 2021 است

[ad_1]

پس از یک سال دسترسی محدود به سالن ، اگر شما تمایل به تازه سازی رنگ مو دارید ، شما را سرزنش نمی کنیم. جدیدترین رنگ آن را امتحان کنید؟ موهای سبزه دودی.

به دنبال روند بزرگتری از تغییرات ظریف که احساس جدیدی دارند (مانند موهای درخشان در تعطیلات و موهای معکوس) ، موهای سبزه دودی پیچ و تاب و قهوه ای کلاسیک است که کاملا خنک و تازه احساس می شود. این شبیه “bronde” است – جایی بین بلوند و قهوه ای – اما در حالی که سایه های بروند به طور معمول طلایی تر هستند ، اما موهای سبزه دودی کاملاً مربوط به خاکستر است.

کاریسا شاود ، رنگ شناس در سالن ماکسین در شیکاگو ، می گوید: “من این سایه را دوست دارم زیرا سلامت موهای شما را حفظ می کند اما تغییرات پریشان را که مردم درخواست می کنند فراهم می کند.” “این یک رنگ خاکستری دو بعدی است که به بهترین وجه با موهای بافت جفت می شود.”

Schaudt می گوید اولین قدم بحث در مورد میزان برجسته مورد علاقه شما با رنگ شناس است. او می گوید: “سپس یک رنگ خاکستر خنثی بین ورقه ها انتخاب کنید.” “این عمق و کنتراست را ایجاد می کند و آن را از کمرنگ شدن گرم نگه می دارد.” اگرچه این ماده کمترین نگهداری را برای سبزه های طبیعی دارد ، اما شاود می گوید: بورها نیز می توانند روند را تجربه کنند.

او می گوید: “رنگ موها در تارهای مویشان کمتر است ، بنابراین افزودن عمق و حفظ رنگ خاکستری بسیار عملی است.” “شما می توانید این ظاهر را با گپ زدن با رنگ شناس خود سفارشی کنید تا ببینید چه مقدار بور دوست دارید کنار بگذارید.” با عرض پوزش ، موهای سرخ ، بهتر است این یکی را بیرون بنشینید ، زیرا باعث می شود موهای شما به اندازه کافی زیبا و مناسب باشد ، بسیار خنک باشد (هرچند ناراحت نشوید زیرا رنگ قرمز لحظه بزرگی را تجربه می کند).

مهم نیست که رنگ طبیعی شما چیست ، Schaudt می گوید اطمینان حاصل کنید که برای حفظ رنگ خاکستری از محصولات مناسب استفاده کنید. او می گوید برای جلوگیری از محو شدن قسمت های تیره از شامپوهای ضد رنگ استفاده کنید و از شامپوهای با رنگ آبی برای جلوگیری از براق شدن هایلایت های خود استفاده کنید. برخی از موارد مورد علاقه ما را خریداری کنید (از جمله چند مورد زرق و برق برندگان جایزه زیبایی) ، در زیر.

شامپو بدون رنگ سولفات تون کننده رنگ قرمز Redken Color Extend

شامپو بدون رنگ سولفات تون کننده رنگ قرمز Redken Color Extend

Christophe Robin Shade Variation Hair Mask Ash Brown

Christophe Robin Shade Variation Hair Mask Ash Brown

شامپو و نرم کننده مخلوط پروبیوتیک موی کفیر Aveeno

نرم کننده مخلوط پروبیوتیک Aveeno Kefir

شامپو و نرم کننده رنگ اصلی R + Co Bleu

شامپو اصلی رنگ R + Co Bleu

Bella Cacciatore همکار زیبایی Glamour است. او را در اینستاگرام دنبال کنید bellacacciatore_.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>