Spotify ویژگی “فقط شما” را با قرائت نمودار تولد و موارد دیگر اضافه می کند

[ad_1]

طبق گفته اسپاتیفای ، شما واقعاً هستند بالاخره خاص. آخرین ویژگی تجزیه و تحلیل داده های پلتفرم استریم ، یک کمپین جدید درون برنامه ای به نام فقط شما است که عادات گوش دادن شما را به صورت Spotify Wrapped تحلیل می کند.

فقط شما فقط دنبال هنرمندان برتر خود نیستید. درعوض ، فعالیتهای پخش جریانی شما ، ترتیب بازی هنرمندان و موارد دلخواه اخیر را بررسی می کند. مهمترین ویژگی ، نمودار تولد صوتی شما است که براساس تفسیر آنچه که آن دسته از نشانه ها نشان می دهند ، برای خورشید ، ماه و نشانه طلوع قرائت می کند. “علامت خورشید شما جزئیاتی درباره هنرمندی است که در شش ماه گذشته بیشتر به او گوش داده اید. علامت ماه شما هنرمندی را نشان می دهد که به او گوش می دهید و جنبه احساسی یا آسیب پذیر شما را به بهترین وجه نشان می دهد. نشانه Rising شما همه آن را با هنرمندی که اخیراً با او ارتباط برقرار کرده اید جمع می کند. ”در توضیحات Spotify آمده است.

از دیگر ویژگی های آن می توان به مهمانی شام رویایی (سه انتخاب خود را انتخاب کنید و از میکس های شخصی Spotify برای موسیقی متن فیلم وعده غذایی تخیلی لذت ببرید). جفت های هنرمند (دو نوازنده مختلف که به آنها گوش می دهید بسیار متفاوت از یکدیگر هستند و از معدود افرادی هستید که آنها را کنار هم قرار می دهید). و تجزیه و تحلیل سالهای موسیقی که (برای من ، 1966 و 2012) ، ژانرها و زمان های روز گوش می کنید.

Spotify
Spotify

در یک سرگرمی جالب برای دوستان ، می توانید ویژگی بتا Blend را امتحان کنید ، که به شما امکان می دهد برای ایجاد ترکیبی از یک دوست با یک حساب Spotify دعوت کنید: “یک لیست پیگیری سفارشی برای هر دو نفر شما پر از آهنگ هایی که از قبل دوست دارید – و توصیه هایی که ترکیب می شوند تنظیمات و سلیقه گوش دادن شما “، در هر Spotify. اما اگر می خواهید دوست خود را به دلیل انتخاب بد الگوریتمی سرزنش کنید ، دیگر شانس ندارید. عکس پروفایل هر فرد در کنار هر آهنگ ظاهر می شود.

شما می توانید از طریق برنامه به تمام ویژگی های موجود در تو فقط Spotify بروید. آماده شوید تا ستاره ها در مورد سرنوشت گوش دادن شما تصمیم بگیرند.

این مقاله در اصل در نوجوان وگ

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>