Tanaye White از این ژل کورل برای رفع تاب کامل استفاده می کند

[ad_1]

Tanaye White پس از ایجاد شغل به عنوان یک تحلیلگر ارشد ارتباطات ، تصمیم گرفت که اشتیاق دیگری – مدل سازی را دنبال کند. در سال 2018 ، وی پس از اینکه در جستجوی مدل 2018 Sports Illustrated Swimsuit به عنوان نامزد نهایی انتخاب شد ، تمام وقت خود را محکم کرد و از آن زمان به عقب نگاه نکرد.

وایت که به تازگی از لباس شنای مصور 2021 Sports Illustrated نام گرفته است ، در مارک هایی از جمله Fenty Beauty ، Urban Decay و Victoria’s Secret کار کرده است ، همه در حالی که به دفاع از تنوع و نمایندگی بیشتر در صنعت ادامه می دهد. برای ساقه خود در Sport Illustrated ، او به این نکته اشاره کرد که موهایش را در یک قارچ طبیعی می پوشاند تا نشان دهد که موهای سیاه نه تنها زیبا هستند ، بلکه سکسی نیز هستند.

برای وایت ، سفر طبیعی شدن در سال 2016 آغاز شد. “او گفت:” تقریباً در تمام زندگی من موهایم را با یک شانه داغ صاف می کردم. ” زرق و برق. “من اولین ریلکسر خود را در شش سالگی بدست آوردم ، بنابراین در واقع هیچ وقت از بافت واقعی موهایم اطلاع نداشتم تا اینکه در دسامبر 2016 همه موهایم را بریدم. من فقط برای یک تغییر آماده بودم و آرام آرام آرامش دهنده را رشد می دادم ، بنابراین می توانستم ببینم فرهای کوچکی وارد می شوند. من مثل این بودم ، خوب ، بگذارید من فقط گاز کامل بروم. و این قطعاً یک سفر عشق به نفس به خودی خود بوده است. “

وایت در مورد روز شستشو خود را “بسیار سخت کوش” ​​توصیف می کند. “من یکشنبه یا دوشنبه را کنار می گذارم ، همیشه حداقل هفته ای یک بار موهایم را می شویم. اگر عکاسی کنم که در آن محصولات اضافی زیادی در موهای من وجود دارد ، حتی ممکن است دو بار این کار را انجام دهم.”

پس از عکسبرداری در سال 2018 که باعث شد موهایش به طور قابل توجهی گرم شود ، این مدل در حال کار بر روی بازگرداندن جهش و لطافت طبیعی آن است که صبر و ثبات لازم دارد. برای تقویت فرهایش ، او در ابتدای هر روز شستشو یک درمان آب برنج انجام می دهد. “من برنج را می شویم ، سپس آن را برای دو تا سه روز خیس می کنم. دوست دارم یک پوست پرتقال به آن اضافه کنم تا مطمئن شوم بوی خیلی بدی نمی دهد. سپس ، قبل از اینکه فرآیند شستشو و تهویه مطبوع خود را طی کنم ، قسمت به قسمت آب موهایم را اسپری می کنم و اجازه می دهم تا قبل از شستشو یک تا دو ساعت در موهای من بماند. “

برای آخرین دفتر خاطرات روز شستشو ، وایت بقیه برنامه های روزمره خود را از بین می برد ، از شامپو و دو نفره نرم کننده ای که باعث نرم شدن فرهای او برای سالها گرفته تا ژل مویی است که او به خاطر جلوگیری از پوسته پوسته شدن پوست پس از پیچ خوردن ، قسم خورده است.

شامپو

برای شستشو و تهویه مطبوع خود ، من عاشق خط عسل Shea Moisture Manuka هستم ، یکی با برچسب آبی. من در چند سال گذشته از آن استفاده می کردم و فقط دوست دارم بعد از آن موهایم نرم و لطیف باشد.

ShaaMoisture Manuka Honey & Yogurt Hydrate + شامپو ترمیم کننده

نرم کننده

SheaMoisture Manuka Honey & Yogurt Hydrate + ترمیم کننده نرم کننده

نرم کننده عمیق

گاهی اوقات ، اگر من واقعاً به یک درمان عمیق نیاز داشته باشم ، جلوتر می روم و کرم ضدعفونی کننده عمیق Camille Rose را می زنم و اجازه می دهم 10 دقیقه بیشتر قبل از شستشو در موهای من خیس بخورد.

نرم کننده عمیق تجدید جلبک Camille Rose

مرطوب کننده مو

سبک مورد علاقه من کمی پیچ و تاب بودن یا انگشت زدن است – چند نام مختلف برای آن وجود دارد. موهایم را در چهار ربع تقسیم می کنم و سپس با مرطوب کردن شروع می کنم. من شیر کر لاو مرطوب توسط کامیل رز را دوست دارم ، در آن شیر برنج و همچنین روغن ماکادمیا وجود دارد. من مقدار کمی به دستم اضافه می کنم و شروع به استفاده از هر قسمت می کنم.

شیر رطوبت عاشقانه Camille Rose Curl

روغن مو

سپس سرم کاکائو نیبس و عسل رشد آنها را که به موهای من در حفظ رطوبت کمک کرده است پیگیری می کنم.

سرم رشد کاکائو کامیل رز و عسل نهایی

ژل فر

سپس سرانجام ، برای دریافت فرهای کاملاً مشخص ، جلوتر می روم و از Curl Maker Camille Rose که دارای عصاره گل ختمی و گون است استفاده می کنم. من واقعاً این ژل خاص را خیلی دوست دارم فقط به این دلیل که روی موهای من ریخته نمی شود. بسیاری از اوقات ، با مارک های دیگر که خسته شده ام ، اگر کرم را در موهایم بریزم و سپس آن را انتخاب کنم ، بعد از خشک شدن متوجه این پوسته های سفید می شوم. و من درست مثل اوه ام ، این خیلی ناراحت کننده است زیرا من این سخت کار کردم و اکنون به نظر می رسد که من شوره سرم را پوشانده ام که هدف را شکست می دهد.

ژل تعریف کننده حلقه ساز Camille Rose

کنترل لبه

احساس می کنم در حدود پنج سال گذشته ، موهای کودک دوباره به یک چیز تبدیل شده اند. و من شخصی هستم که مدتها با آنها مخالف بودم. اما در حین قرنطینه ، من توانستم به مهارت موهای نوزاد – موهای بزرگسالی که اتفاقاً کوچک و در جلوی سر شما هستند – تسلط داشته باشم.

برای بسیاری از دخترانی که موهایشان 4 درجه سانتیگراد است ، احساس می کنم که فکر می کنند نمی توانند به این شکل برسند زیرا احساس می کنند برای یک بافت خاص است. و من می خواهم با این ایده مبارزه کنم ، زیرا این درست نیست. دو مارک مورد علاقه من برای استفاده 24 ساعته Ebin Tamer Ebin و Edge Booster Style Factor است – من یک مارک سفید را دریافت می کنم که نارگیل و موز است. آنچه برای من مفید بوده استفاده از مسواک برای قرار دادن لبه های کنار یا جلو است ، هر چند که آن را دوست داشته باشید و سپس لبه های خود را با یک روسری ابریشمی یا بسته بندی برای مدت حدود 20 دقیقه قرار دهید.

Ebin 24 Hour Edge Tamer ، بدون پوسته پوسته شدن یا باقی مانده سفید – Ultra Super Hold

ژل یک ظاهر طراحی شده قوی و سبک Stact Factor Edge Booster

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>