Taylor Swift Just Surprise-Droped آهنگ جدیدی پیش از انتشار مجدد بدون ترس

[ad_1]

تیلور سویفت نترس انتشار مجدد در 9 آوریل در حال آمدن است و طرفداران پمپ می شوند. این آلبوم 26 قطعه ای شامل شش آهنگ کاملاً جدید است که یکی از آنها را در 7 آوریل رها کرد… بدون هیچ اخطاری.

آره! سوئیفت به جای اینکه این آهنگ جدید را با اعلامیه های شبکه های اجتماعی تحریک کند ، فقط “آقای کاملاً عالی (نسخه تیلور) ”روی پخش جریانی و بدون سر بالا. راستش را بخواهید ، این یک حرکت رئیس بسیار زیبا است.

این آهنگ در کمتر از پنج دقیقه پخش می شود و آهنگی پرطرفدار و برتر از کشور در سبک “You Belong With Me” یا “State of Grace” است. سوئیفت در آهنگ عالی به نظر می رسد ، و به نظر می رسد که اشعار به یک سابق که زندگی خود را ادامه داد در حالی که احساس شکستگی عاطفی داشت ، پرداخته است.

“سلام ، آقای بسیار خوب. قلب شما بعد از شکستن قلب من چگونه است؟ ” سوئیفت در مسیر آواز می خواند. در یک لحظه ، او شخص مورد نظر را “آقای Casually Cruel ، “که عباراتی است که در آهنگ مورد علاقه هواداران” همه خیلی خوب “استفاده می شود. آیا آنها آهنگ خواهر هستند؟ آیا آنها در مورد یک شخص هستند؟ البته هواداران در حال رمزگشایی سخت هستند:

سرانجام ، تیلور سویفت این آهنگ را در شبکه های اجتماعی تصدیق کرد. او با نشاط توییت کرد ، “من در سال 2020: زندگی آرام است ، برای جلوگیری از درام ، نوشتن آهنگ های مبتنی بر داستان ، احساس زیبایی می کند. موسیقی 2008 من از خرک ، با صدای اجنه: “REELEEEEEEASE MR PERFECTLY FIIIIIIINE.”

این دومین آهنگ از خرک است که شنیده ایم. همکاری او با Maren Morris ، “You All Over Me” ، در اواخر ماه مارس کاهش یافت ، که باعث خوشحالی طرفداران شد:

با موضوع نترس سوئیفت در اینستاگرام نوشت: “نترس آلبومی پر از جادو و کنجکاوی ، سعادت و ویرانی جوانی بود. این دفتر خاطرات ماجراهای و اکتشافات دختری نوجوان بود که با هر ترک جدید در نمای افسانه ای که در فیلم ها به نمایش درآمده بود ، دروس کوچکی می آموخت. “

نمی توانم صبر کنم تا بیشتر بشنوم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>