‘Ted Lasso’ فصل 2: ​​همه آنچه تاکنون می دانیم

[ad_1]

آن را بازگشت نگویید. یا انجام دهید هک ، شما فقط این را به هر شکلی که دوست دارید قاب می کنید! این تد لاسو، بهترین کمدی تلویزیون ، و این برای فصل دو برمی گردد!

سری تلویزیونی Apple TV + درباره مربی فوتبال آمریکایی که برای مدیریت تیم فوتبال انگلستان استخدام می شود ، در طول همه گیری ، زمانی که پیام های جامعه و خوش بینی بیش از هر زمان دیگری به آن احتیاج داشت ، طرفداران زیادی پیدا کرد. تد لاسو (جیسون سودئیکیس ، که برای این نقش جایزه گلدن گلوب را از آن خود کرد) با یک اعتقاد “باور” زندگی می کند ، و اگر فصل اول را دیده باشید ، می فهمید که چرا بینندگان نیز معتقد می شوند.

در اینجا همه آنچه درباره فصل دوم آینده می دانیم وجود دارد:

23 ژوئیه برمی گردد. مشخص نیست که اپیزودها به صورت هفتگی کاهش می یابد یا به یک باره ، اما به هر صورت تقویم های خود را علامت گذاری کنید: Lasso در 23 جولای بازگشت.

مربی لاسو هنوز مسئول است. در پایان فصل اول ، AFC ریچموند جایگاه خود را در لیگ برتر از دست می دهد. و حتی اگر صاحب تیم ربکا ولتون با مربی لاسو دوست شده بود ، شما هرگز نمی دانید که این لرزش ها برای شغل افراد به چه معناست. اما در تریلر جدید ، لاسو به وضوح هنوز در راس تیم است و از بازیکنان خود در رختکن و زمین الهام می گیرد.

روی کنت کجاست؟ به نظر می رسد هنوز با کیلی و لذت بردن از زندگی به عنوان یک فوتبالیست بازنشسته ، از خواهرزاده محبوب خود مراقبت می کند. کنت ، با بازیگر سریال برت گلدشتاین ، قسمت بزرگی از فصل اول بود ، بنابراین ما تصور خواهیم کرد که نویسندگان راهی پیدا کرده اند که او را حفظ کنند ، حتی اگر او دیگر در تیم نباشد. که خوب است چون او ، هوم ، خیلی گرم است.

به علاوه ، کیلی مسئول روابط عمومی بازیکنان یا هر شغلی است که در پایان فصل یک برای خودش جبران کرد.

تد لاسو را از کجا می توانید تماشا کنید؟ فقط با حساب Apple TV +. تا زمانی که منبع DVD یا Blu-Ray را پیدا نکرده اید ، تنها راه تماشا از طریق Apple TV + است ، بنابراین برای یک دوره آزمایشی رایگان ثبت نام کنید یا ورود به سیستم شخص دیگری را التماس کنید ، قرض بگیرید یا سرقت کنید.

ما با در دسترس قرار دادن اطلاعات بیشتر این پست را به روز می کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>