The Circle Season 2 در حال حاضر با خرابکاری های خود اینترنت را می شکند

[ad_1]

دایره فصل دو در حال حاضر با رقبای فریبنده ، نمایش درام ناپذیر و مخاطرات زیاد طرفداران را به خود جلب می کند. چهار قسمت اول فصل دوم در 14 آوریل در نتفلیکس پخش شد و مرد ، آنها چیزی هستند. (FYI: قسمت های باقیمانده طی سه هفته آینده منتشر می شود: چهار قسمت در 21 آوریل ، چهار قسمت دیگر در 28 آوریل و فینال در 5 مه در دسترس قرار می گیرند.)

اگر با آن آشنا نیستید دایره، اجازه دهید شما را به سرعت بیاورم. اساساً ، نمایش واقعیت این است برادر بزرگتر ملاقات می کند گربه ماهی؛ این یک دسته از مجردها را در یک خانه با هم قرار می دهد ، به جز اینکه آنها هویت واقعی خود را پنهان می کنند. به میزبانی میشل بوتو خندوانه ، شرکت کنندگان با رقابت خود رو در رو روبرو نمی شوند. در عوض ، آنها از طریق یک برنامه ارتباط برقرار می کنند تا به بالاترین امتیاز بازیکن تبدیل شوند و جایزه بزرگ 100000 دلاری را از آن خود کنند.

اگر فکر می کنید کثیف به نظر می رسد ، حق با شماست. در زیر تریلر فصل دوم را ببینید:

نمایش. نمایش. نمایش. طرفداران از قبل در لبه صندلی های خود هستند و برای افت قسمت های بعدی آماده هستند. اگر هنوز فکر نمی کنید که آن را اضافه کنید یا نه دایره به صف خود ، برخی از واکنش های طرفداران را در زیر بررسی کنید.

“یو به هرکسی که در ساخت فصل 2 سریال TheCircle مشارکت داشت و کل بازیگران را تبریک می گوید !! قسمت ها هلا آتش بوده اند !! بیا بریم!!!!! روز برتر !! ” دایره فصل اول ، Shubham Goel ، طرفدار محبوب ، توییت کرد.

شخص دیگری در مورد پوچی یکی از شرکت کنندگان به شوخی گفت: “یک زن در دایره فصل 2 به عنوان یک پدر تنها وانمود می کند شوهرش است. بنابراین ما به اوج رسیده ایم … چیزی. “

یک طرفدار آنقدر تحت تأثیر واقعیت شو قرار گرفته است که برجسته سال اوست. او نوشت، “دایره فصل 2 به پایان رسیده است و این فقط کل هفته من را ساخته است .. یا ماه … شاید حتی بهترین چیز 2021 تا کنون.

دایره فصل 2 خیلی سرگرم کننده است !! من الان به قسمت های بیشتری احتیاج دارم !! ” یک طرفدار نوشت.

قسمت های جدید در 21 آوریل در Netflix افت می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>