The Handmaid’s Tale Season 4: همه آنچه تاکنون می دانیم

[ad_1]

سرگذشت ندیمه یکی از محبوب ترین نمایش های هولو است و فصل سه کاملاً در پرتگاه تمام شد. خوشبختانه ، در ماه جولای سال 2019 ، سیستم عامل پخش جریان چهارم را اعلام کرد – و اکنون جزئیات بیشتری داریم.

Hulu پیش نمایش تبلیغاتی تیزری را برای سرگذشت ندیمه فصل چهارم چهارشنبه ، 24 ژوئن. این کاملا مبهم است – قهرمان ما ، ژوئن ، هنوز در حال کار با سایر کنیزان برای سرنگونی Gilead است. در همین حال خانواده اش در کانادا منتظر او هستند و قطع ارتباط بین دو مکان شدیدتر از هر زمان دیگری است. همانطور که در این تیزر یاد می گیریم ، روایت چند هفته آینده آینده Gilead را تعیین می کند. آیا برای همیشه نابود خواهد شد؟ فقط زمان مشخص خواهد شد ، اما ادامه دهید و کلیپ کوتاه را برای خود در زیر تماشا کنید:

در اینجا همه چیزهایی که ما در مورد فصل می دانیم اینجا است:

چه موقع سرگذشت ندیمه فصل چهار برتر؟ 28 آوریل ، این نمایش در ماه فوریه ، در کنار تیزر جدیدی ، نشان داده شد.

چند قسمت است؟ 10 وجود خواهد داشت ، در مقابل 13 استاندارد.

چه چیزی در فروشگاه است؟ غیر واضح. ما می دانیم که ژوئن (الیزابت ماس) و مارتاس دیگر با موفقیت صدها کودک را به خارج از Gilead منتقل می کنند ، اما کشور مستبد چگونه پاسخ خواهد داد؟ بروس میلر ، تهیه کننده اجرایی گفت: “Gilead آنها را فرزندان خود و همچنین ارزشمندترین منبع در جهان آنها می داند.” بازار هارپر. “چقدر ضعیف است که باعث می شود شما به دنیا نگاه کنید اگر حتی نتوانید پیگیری کنید که در نهایت احتمالاً 165 کودک است؟”

آیا سرانجام ژوئن از جلعاد خارج خواهد شد؟ ماس گفت: “من فکر می کنم زمان آن فرا رسیده است.” سرگرمی امشب در آگوست 2019. او همچنین … بله می داند ، باید از ته چاه خارج شود.

سرنا چه اتفاقی می افتد؟ میلر می گوید اکنون که سرنا در کانادا بازداشت شده و به جرم جنایات جنگ تحت پیگرد قانونی است راهنمای تلویزیون، “او چیزهای زیادی برای پاسخ دادن دارد ، و اکنون در موقعیتی است که می تواند برای کارهای وحشتناک پاسخ دهد” که انجام داده است.

انتظار داشته باشید که داستان های بیشتری از شخصیت ها در کانادا را ببینید. بخاطر بسپارید ، شخصیتهای زیادی به کانادا پناهنده شده اند (و مدتی هم بوده اند). بسیاری از آنها در آمریکای کوچک ، استان تازه کشف شده در تورنتو هستند. میلر گفت: “این نمایش موظف است نماینده یک تجربه پناهندگی دقیق باشد ، زیرا بسیاری از شخصیت های ما یا در دام مانده اند و یا قرار است پناهنده شوند.” سرگرمی امشب.

ما در هنگام ورود این پست را با اطلاعات بیشتری به روز می کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>