The Piers Morgan-Meghan Markle درام ، توضیح داده شده

[ad_1]

پیرس مورگان پس از اظهار نظرهای ناخوشایند درباره مگان مارکل ، کار خود را ترک کرد. اگر فکر می کنید چه اتفاقی افتاده است ، ادامه مطلب را بخوانید.

پیرس مورگان کیست؟

مورگان ، از زمان پرنسس دیانا ، نویسنده / ویراستار و شخصیت تلویزیونی ممتازی ، یک مفسر صریح و گاه جنجالی بریتانیایی است که پیش از این به دلیل انتقاد از زنان مشهور جوان مانند امیلی راتاجکوفسکی ، کیم کارداشیان و آریانا گرانده در کانون توجه قرار گرفته بود.

مورگان یکی از میزبانان بوده است صبح بخیر انگلیس از سال 2016 آغاز شده است و روابط مگان مارکل و پرنس هری را پوشش می دهد. پس از مصاحبه آنها با اپرا وینفری ، مورگان از طرف خانواده سلطنتی دفاع کرد. “نزد چه کسی رفتی؟ آنها به شما چه گفتند؟ متاسفم ، من حرفی را که او گفت ، مگان مارکل باور ندارم. اگر او گزارش آب و هوا را برای من بخواند ، باور نمی كنم. ”

روز دوشنبه ، 8 مارس ، او همچنین در حین تبادل نظر داغ درباره این زن و شوهر ، مدت کوتاهی از مجموعه نمایش خود خارج شد ، هرچند بازگشت و به مکالمه ادامه داد.

روز بعد ، او روی هوا گفت ، “[It was] نه اینکه من س questionال کنم که آیا او احساس خودکشی کرده است. “او تصریح کرد که شک او بیش از احساسات او نیست بلکه واکنش کاخ به آنها گزارش شده است:” نگرانی واقعی من ناباوری صادقانه بود … این که او به یکی از اعضای ارشد خانواده سلطنتی و به آنها گفت که او خودکشی کرده است و به او گفته شده که هیچ کمکی نمی تواند داشته باشد زیرا این یک نگاه بد برای خانواده است. “

با این حال ، اظهارات وی قبلاً در شبکه های اجتماعی شکسته شده بود ، بسیاری اظهار داشتند که هیچ راهی وجود ندارد که بفهمد فرد دیگری خودکشی کرده است ، مگر اینکه به شما بگویند یا اینکه حدس و گمان یا اعتقاد به آنها باور نکردنی مضر است.

ITV ، کانالی که پخش می شود صبح بخیر انگلیس، گزارش شده است که 41000 شکایت درباره پوشش مورگان از مصاحبه مارکل دریافت کرده است.

چه موقع کار خود را ترک کرد؟

این کانال روز چهارشنبه ، 9 مارس ، از طریق سخنگوی اعلام کرد: “پیرو بحث و گفتگو با ITV ، پیرس مورگان تصمیم گرفت اکنون زمان ترک است صبح بخیر انگلیس. ITV این تصمیم را پذیرفته است و چیز دیگری برای اضافه کردن ندارد. ”

خود مورگان به این اخبار نپرداخته اما دارد ارسال دو توییت رمزدار posted

اطلاعات بیشتر در مورد این داستان به عنوان توسعه!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>