The Wash Day Detangling Routine این زرق و برق کارآموز اعتماد دارد

[ad_1]

هر وقت کسی از من می پرسد مراقبت از موهای طبیعی در روز شستشو چگونه است ، من آن را به یادگیری زبان جدید تشبیه می کنم. شرایط قبل از پویا ، عمیق ، زیاد در مقابل تخلخل کم – همه چیزهایی که برای ژانای جوان ، که عادت کرده بود هر سه هفته یک بار در برزیل منفجر شود و مانند باران نفرین شود ، از باران جلوگیری می کند ، بسیار ناخوشایند بود.

سه سال پیش ، من با نژادپرستی درونی خودم لحظه ای به مسیح آمدم. سالها بزرگ شدن در حومه سفید یک نیاز ناخودآگاه برای صاف کردن موهای من ایجاد کرد – قصه ای به قدمت زنان سیاه پوست در همه جا. Big Chop-aversary من 31 مارس 2018 است ، وقتی بعد از یک شب بی خوابی ، من به یک قرار موی 6 صبح رفتم و به آرایشگرم گفتم که فقط آسیب را بریده. از آن زمان اجازه نداده ام که آهن مسطحی سرم را لمس کند. مدل های موی من معمولاً به صورت چرخه وجود دارد. وقتی روزهای کاری شلوغ یا تابستانهای پر شنا دارم ، همیشه به دنبال یک سبک محافظتی هستم. قفل های قلاب بافی و نوارهای جعبه ای به من اجازه می دهند بدون آسیب رساندن به مواد سفید کننده ، رنگ را آزمایش کنم.

طبیعی رفتن یکی از بهترین کارهایی است که من برای عزت نفس خودم انجام داده ام ، اما این مسیریابی را آسان نمی کند اگرچه طوفانی است که موهای من است. این یک علم است و من بعد از سالها آزمایش و تمرین روش بسیار خوبی را نادیده گرفته ام. در زیر ، در مورد برنامه روزمره و محصولات مقدس من بخوانید.

شامپو زدن

طولانی ترین و به راحتی مهمترین مرحله. دوش پوشیده است ، من آواز خواندن را تمرین می کنم ، جایی که اعتقاداتم را دارم ، و جایی که با detangling گره می خورم. من قبلاً در این مورد وحشتناک بودم ، زیرا لطافت سر مادرم را به ارث برده ام. سپس ، اکسیر جادویی را پیدا کردم که همان شامپوی Creme Honey Design Essentials است. بو می دهد آسمانی، و گره های درهم پیچیده من را به رشته هایی صاف و لغزنده تبدیل می کند که تقریباً می توانم آنها را با انگشت باز کنم. برای آن گره های اضافی سرسخت داشتن یک شانه محکم هنوز هم بهتر است. من بسیاری از شانه ها را در جنگ از دست داده ام.

تصویر ممکن است حاوی: بطری ، شیکر ، آلومینیوم ، قلع و قوطی باشد

Design Essentials Honey Creme Moisture Retain Shampoo

تصویر ممکن است حاوی: ابزار باشد

شانه Detangle محکم Cantu

تهویه

بعد از اینکه با موهایم مبارزه کردم تا شانه شود ، به کمی TLC نیاز دارد. من قبلاً به Design Essentials برای شامپوی آنها قسم خورده ام ، بنابراین وقتی آرایشگر من سه سال پیش من را با نرم کننده بادام و آووکادو آشنا کرد ، من چیزی را زیر سوال نبردم. از آن زمان به بعد من را به اشتباه هدایت نکرد. این فرهای کم تخلخل من را آبرسانی کرده و مواد مغذی موهای من را پس از هرگونه صدمه ای که با شانه وارد کردم ، دوباره پر می کند.

تصویر ممکن است حاوی: بطری ، شیکر و شامپو باشد

تهویه مطبوع و مرطوب کننده و آویز بادام و آووکادو را طراحی کنید

مرطوب کننده

از وقتی طبیعی شدم ، به این فکر می کردم که چقدر دوست دارم یارا شهیدی فر کند. فرهای طولانی ، روان و پر جنب و جوش یک زن بدون دردسر. بنابراین برای محافظت از فرورفتگی های در حال رشد خود ، از روغن رشد استفاده می کنم فقط قبل از اینکه موهای من خشک شود تا در رطوبت قفل شود. موهای من مرطوب کننده ، حالت دهنده عمیق ، یا فقط در پیچ و تاب های نامنظم هستند ، پوشش ساتن درپوش Slap از پروازها جلوگیری می کند و در حین انجام کارها مرا ناز نگه می دارد. روزهای پوشیدن سرپوشم در جمع به پایان رسیده است.

روغن رشد معجزه زیتون آفریقایی

Grace Eleyae The Slap (کلاه ساتن) – مشکی

نگهداری از بافته

من نمی توانم به اندازه کافی خوب درباره سبکهای محافظتی صحبت کنم. در بیشتر موارد از ماندگاری کمی برخوردار هستند ، اما کمی کمک اضافی واقعاً باعث درخشش آنها می شود. وقتی در ریشه ها خیلی تنش داشته باشد (همان چند روز اول سبک جدید) ، این ماده مقوی پوست شاداب کننده و تسکین دهنده فوری مانند آلوئه در آفتاب سوختگی است. اگر قسمت مصنوعی بافتنی های من کمی از دست خارج شود ، چند اسپری از این اسپری بافته شده کافی است تا آن را رام کند.

اسپری براق کننده و کشنده بریک آفریقایی رویال BRX

طراحی ضروری نعناع و آلوئه تسکین دهنده پوست سر

طراحی ظاهر

گاهی اوقات من از چالش مدل دادن به موهای طبیعی خود استقبال می کنم! بعد از همه اینها که باعث محافظت و رشد آن می شود ، لذت بخشیدن به درخشش آن بسیار جالب است. برای یک الگوی شل تر ، فرفری ، این موس عالی است. بافت آن مانند صابون دستی است و به سرعت خشک می شود ، که برای روزهای شلوغ بسیار مفید است. برای کالاهای سنگین تر ، اسموتی تقویت کننده حلقه محصول مورد علاقه من است. بعلاوه باعث می شود بوی هاوایی بوی من برسد.

تصویر ممکن است حاوی: بطری ، شیکر و شامپو باشد

موس ضروری موی حلزون بادام و آووکادو را طراحی کنید

اسموتی تقویت کننده حلوا و نارگیل SheaMoisture

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>