Uoma Beauty Double با کانتور استیک بررسی عکس کنید

[ad_1]

اگر یک چیز وجود دارد که می توانم به آن افتخار کنم ، این واقعیت است که من از حدود پنج سالگی دقیقاً می دانم که هستم. من همچنین درک دقیقی از آنچه که من در آن مهارت دارم (هدیه دادن ، رویاپردازی ، سر و صدا کردن) دارم جنس و شهر خطوط قلب) و آنچه من نیستم. و آنچه من در آن مهارت ندارم کانتورینگ است.

من یک میلیون بار سعی کردم این روش را میخ بزنم. من خیال می کنم از یک پودر یا کرم به رنگ خاک برای تراشیدن صورت گرد کودکم در استخوان گونه های مجسمه سازی شده رویاهایم خیال پردازی می کنم ، اما همیشه به نظر می رسد که اصلاً چیزی نباشد و یا رگه ای از رنگ صورتم باشد. این تا زمانی است که من در مورد چوب Uoma Beauty Double Take Contour شنیدم.

وقتی شروع به شنیدن چوب Uoma در همه جا کردم ، تقریباً تلاش خود را برای کانتورینگ کنار گذاشتم و کاملاً با رژگونه می پوشیدم. از همه قابل توجه تر ، کارولین گلدفرب ، قهرمان پادکست درخشان کردن ، و شارلوت پالرمینو ، بنیانگذار Dieux Skin و به طور کلی نبوغ زیبایی ، هر دو نظرات خوبی به آن دادند. شارون چوتر ، بنیانگذار این برند ، همچنین منجر به ایجاد تنوع بیشتر در صنعت زیبایی شده است.

Uoma Beauty Double Take Contour Stick از یک طرف دارای سایه کرمی کرتور و از طرف دیگر دارای برجسته ای کاملاً براق است. این در شش سایه متفاوت است که برای محصولات کانتور واقعاً سخاوتمندانه است. با توجه به مارک تجاری ، این یک “فرمول ذوب تماس” است که با سایش طولانی ساخته می شود و یک پایان نرم و مات دارد. این قسمت برجسته را دارای “درخشش هزار خورشید” توصیف می کند ، که بله ، لطفا.

یکی از مشکلات عمده من در مورد محصولات کانتور این است که آنها معمولاً روی من خیلی گرم می شوند – اگر من می خواستم برنز بپوشم ، من فقط برنز می پوشم. اما خوشحالم که گزارش می دهم سایه سفید مروارید (روشن ترین سایه) زیبا و خنک است ، بدون اینکه خاکستری یا بنفش به نظر برسد. برجسته یک صورتی شامپاین دوست داشتنی با درخشش صفر است ، فقط یک درخشش زیبا.

نکته مورد علاقه من در مورد این محصول این است که همه جعبه هایی را بررسی می کند که قبلاً هرگز نتوانسته ام با کانتور بررسی کنم. به اندازه کافی نشان داده می شود تا گونه های ظریف من را مجسمه کند ، اما هنوز هم طبیعی به نظر می رسد (اینجا هیچ خط راه راه Instagram-y ببر وجود ندارد). این فوق العاده قابل ساخت است ، که اگر چیزی کمی چشمگیرتر را ترجیح دهید عالی است و برجسته به من جلوه ای زیبا و روشن از درون می بخشد.

من فهمیدم که این کمی از چوب برای من خیلی زیاد است ، بنابراین قبل از اینکه با قلم مو مخلوط شوم ، با انگشتم چند نقطه درست بالای استخوان گونه ام را هک می کنم (هک لیفت صورت باهوش که در TikTok آموختم).

شکارچی زیبا

ممکن است این کار من را به بلا حدید تبدیل نکند ، اما ایمان من به قدرت یک کانتور خوب را باز یافته است.

UOMA Beauty Double Contour Stick را بگیرید

Uoma Beauty Double Take Contour Stick

Bella Cacciatore همکار زیبایی در است زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید bellacacciatore_.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>