Vintage Blond آیا پلاتین جدید است

[ad_1]

این واقعیت ساده نیز وجود دارد که علاوه بر تغییر در سلیقه ، رنگ گرم نیز به طور کلی از ماندگاری کمتری برخوردار است. آیزنلوهر می گوید: “گرما برای اکثریت قریب به اتفاق مردم آسان تر است ، هر دو به عنوان رنگ پوست تمیز ، نگهداری سالن و یکپارچگی مو در طول زمان.”

علی رغم اینکه سایه نسبت به بور خنک کمتر کار می کند ، با این وجود وقت و هزینه زیادی در سالن کسب خواهید کرد ، به خصوص اگر یک بور طبیعی نیستید. بنابراین اگر شما به همان اندازه متعهد نیستید اما همچنان می خواهید همان حال و هوای خود را ایجاد كنید ، آیزنلوهر می گوید به جای استفاده از “رنگ زمینه” ، موارد برجسته را امتحان كنید.

Riawna Capri ، یک رنگ شناس که روی موهای گومز نیز کار می کرد ، اضافه می کند که گرچه سایه های گرم تر قطعاً مد هستند ، اما هنوز هم مهم است که برخی از رنگ های سردتر بافته شده باشد تا زرد صاف به نظر نرسد.

او می گوید: “همیشه باید هنگام کار با رنگ های گرم تر ، آن تعادل کامل وجود داشته باشد.” “شما قطعاً نمی خواهید زرد شوید. شما می خواهید طلایی تر باشید حتی اگر بورهای گرمتر داخل باشند ، اما بورهای زرد اینگونه نیستند! اطمینان حاصل کنید که مانند رنگ سلنا ، آن تعادل را دارید. “

حتی اگر در حال حاضر رنگ های گرم غالب هستند ، کاپری اضافه می کند که به این معنی نیست که دقیقاً برای شما مناسب است – بنابراین هنوز نیازی به کنار گذاشتن پلاتین نیست. او می گوید: “هر رنگی باید با هر مشتری فكر شود و هر انسانی متفاوت است.” “از رنگ پوست ، تا رنگ چشم ، تا زنگ های زمینه ای ، همه موارد لازم برای اتصال و که وقتی رنگها شگفت انگیز به نظر می رسند. ”

Bella Cacciatore همکار زیبایی در است زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید bellacacciatore_.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>