‘Virgin River’ فصل 3: همه چیزهایی که می دانیم این است

[ad_1]

رودخانه ویرجین برای قسط سوم برمی گردد – و شرایط برای مل و جک خوب است. در اینجا همه آنچه درباره فصل 3 محبوب نتفلیکس می دانیم وجود دارد. مرتباً برگردید: ما با در دسترس قرار دادن اخبار بیشتر این پست را به روز می کنیم.

چه زمانی فصل 3 اکران می شود؟

جمعه 9 جولای! ده اپیزود کاملاً جدید در زمان مناسب برای پرخوری تابستانی کاهش می یابد.

چه اتفاقی برای جک می افتد؟

او در پایان فصل 2 مورد اصابت گلوله قرار گرفت. در حالی که تریلر کاملاً روشن می کند که او قصد زنده ماندن را دارد ، اما قطعاً پیچش های بیشتری در پیش است. همانطور که داک به او می گوید ، “برای شما یک فاجعه خواهد بود که به دلیل تصور غلط از زنی که دوستش دارید ، زندگی را به تنهایی طی کنید.” خوب ، درست است!

در همین حال ، ممکن است لیزی درگیر درام هایی نیز باشد. “همانطور که ما در روابط گذشته و گذشته لیزی فرو می رویم ، کاملاً روشن می شود که چرا شخصی مانند ریکی برای او بسیار جذاب است. و هر دو در فصل دو راز مشترکی دارند که از نظر یکی تعجب آور نیست و از سوی دیگر فوق العاده تعجب آور است. “

چه کسی به جمع بازیگران می پیوندد؟

همه شخصیت های اصلی دو فصل اول در حال بازگشت هستند ، به علاوه برخی چهره های جدید که منتظر ملاقات آنها نیستیم. خانه داری خوب گزارش می دهد که اضافه شده های جدید شامل زیبی آلن به عنوان خواهر وکیل جلف جک ، دگراسیاستیسی فاربر در نقش دختر لیلی تارا ، TCAOSیاسمین وگا در نقش استلا و کای بردبری در نقش دنی. فاربر این خبر را در اینستاگرام جشن گرفت و نوشت: “من خیلی آماده زندگی در زیباترین شهر تلویزیون – ویرجین ریور هستم! ✨🙌🏻🌲 یک جفت چکمه خوب بپوش و فصل بعد آنجا را ملاقات کن.”

راستش ، همه چیز بسیار چشمگیر به نظر می رسد …

نوزادان ، آتش سوزی ، نابینایی و مشکلات پزشکی! آخرین مهلت گزارش می دهد که یک طلاق ، مراسم تشییع جنازه ، و یک طوفان وجود دارد. اوضاع در این شهر به شدت گرم می شود و حتی طرفداران مجموعه کتاب های رابین کار نیز با تماشای روند درام احتمالاً در لبه صندلی های نیمکت خود خواهند بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>