‘Wolf Cut’ جالبترین برداشت تابستان از The Shag است

[ad_1]

“من نمی خواهم” این کار را انجام دهی … من فقط به آن فکر می کنم … “این کلمات به موسیقی متن یکی از جذاب ترین روندهای مو تبدیل شده اند که در حال حاضر TikTok را تسخیر می کند.

“برش گرگ” (که اتفاقاً 108 میلیون بازدید از برنامه دارد و 75٪ در Pinterest مشاهده می شود) مشکلی جسورانه در مورد دو مورد از شدیدترین برش های این فصل است. شگ و کفال.

همانطور که از نام آن مشخص است ، برش گرگ به لطف انبوهی از لایه های موج دار و پشمالک کمی وحشی است. و این مورد لطف و احترام از لایه های کوتاه و شبیه کفال در جلو است که برای کشیدن به یک نوع نگرش احتیاج دارند. علامت تجاری حجم بالایی در قسمت بالای آن دارد ، که به سمت پایین تغییر شکل می دهد و با یک انفجار سنگین یا یک انفجار جانبی تمام می شود. نکته کلیدی این است که باید به مقدار کافی از فردهای وحشی به نظر برسید تا به سبک یک دختر آرام و خنک بدهید ، اما آنقدر رادیکال نیست که سبک کردنش غیرممکن باشد.

خبر خوب این است که برش کار سختی را برای شما رقم می زند. شاید بتوانید با غبارآلودگی در برخی از پارچه های بافت و موهای خود را با دستان خود خشن کنید. با این حال ، فقط بدانید ، اگر رشته های شما به طور طبیعی صاف و براق هستند ، این وضعیت شستشو و شستشو نیست. “هر کس می خواهد یک گرگ بریده شود تا زمانی که متوجه شود [sic] مو صاف خواهد بود مگر اینکه آن را حالت دهید ، “یکی از TikToker به نام Maddy نوشت.

در حال حاضر ، طرفداران آن بیلی ایلیش هستند که به تازگی شروع به چرخش نرم و سفید بلوند برش کرده است.

اما می توانید با شماره گیری عنصر کفال به سمت بالا یا پایین ، آن را به همان اندازه که می خواهید دراماتیک کنید. در اینجا 6 روش برای پوشیدن این روند وجود دارد.

1. گرگ بریده با کفال عمیق.

دبی رایان ، بازیگر و خواننده ، زیبایی کفال را بیشتر به خط موهایش برای حاشیه ای لایه لایه که تا گوش او امتداد دارد ، برد. کمی بد است اما کاملاً پوشیدنی هم هست.

2. گرگ برش خورده با لایه های سبک.

این شکل برش کلاسیک گرگ دارد ، در قسمت بالا پرتر است ، در پایین مخروطی است. لایه های لوبیکی لوب به آن ساختار می بخشد اما هنوز هم احساس آرامش و شدت کمتری نسبت به اجرای های دیگر دارد.

3. برش گرگ فرفری.

با انباشته کردن آن ها فرها را مرتب کنید و سپس آنها را به سمت پایین بچینید.

4. برش شدید گرگ.

یک روش وحشی برای پوشیدن این روند ، لایه های فوق العاده پشمالو را در قسمت بالا با مخروطی شدید به سمت پایین انتخاب کنید.

5. گرگ کوتاه برای موهای کوتاه.

یکی از محبوب ترین راه ها برای پوشیدن برش. با اغراق در تلنگر پایین ، چیزها را زیبا نگه دارید.

6. برش نرم گرگ.

نمی خواهید به طور کامل متعهد شوید؟ با چند لایه خرد شده در اطراف تاج ، یک گره نرم تر به شکل انتخاب کنید.

این داستان در اصل در ظاهر شد Glamour UK.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>