‘You’ فصل 3: هر آنچه تاکنون می دانیم

[ad_1]

تاریخ انتشار تاریخ رسمی هنوز مشخص نیست ، اما فصل 3 در گزارش “Deadline” در 20 آوریل 2021 در “Q4” از ترکیب Netflix قرار دارد. این بدان معنی است که امسال امسال!

در این بازیگران قطعاً ویکتوریا پدرتی و پن بادگلی حضور دارند. Badgley اساساً تایید کرد که جو و لاو قصد دارند برخی موارد را کشف کنند ، بنابراین ما می توانیم دوباره شاهد چهره های آنها باشیم.

ما شخصیت های جدیدی پیدا می کنیم … بسیاری از آنها. نتفلیکس دو مورد از آنها را در 16 اکتبر سال 2020 فاش کرد شما فصل سوم: شالیتا گرانت نقش شری را بازی می کند ، “مامان روان کننده” که به ظاهر زمینی ظاهر می شود ، اما در واقع یک دختر پست است که فقط وانمود می کند از عشق در محافل اجتماعی خود استقبال می کند. تراویس VanWinkle در نقش Cary ثروتمند بازی خواهد کرد که جو را به حلقه داخلی خود دعوت می کند. ” صف Netflix توییت کرد.

در 21 اکتبر ، نتفلیکس اعلام کرد که اسکات اسپیدمن ، معروف ترین فرد برای بازی در نقش بن کاوینگتون خوشبختی، به بازیگران خواهد پیوست. “او نقش متیو را بازی می کند ، مدیر عامل موفق ، شوهر و پدری که ارتباط برقرار نمی کند. او یک شخص محرمانه ، مرموز است و تمایل به کناره گیری دارد … همه اینها احساس خوبی در زیر احساسات شما را پوشانده است. ”

علاوه بر آن، تنوع در 18 نوامبر نشان داد که 13 بازیگر دیگر نیز به بازیگران پیوسته اند ، از جمله جک فیشر در نقش جو جو گلدبرگ جوان و Chilling Adventures of Sabrina’s تاتی گابریل به عنوان “کتابدار بی معنی” و سریال های منظم.

در 26 ژانویه 2021 ، ما مطلع شدیم که اسکات مایکل فاستر در نقش رایان به جمع بازیگران پیوسته است. برای آخرین بار ، رایان یک گزارشگر تلویزیونی و پدر مجردی است که “بر تاریخ اعتیاد فائق آمده است” و “رفتاری کنترل کننده و محاسبه گر را که برای نزدیکان خود و هر کسی که مانع راه او شود ذخیره می کند”. شبح وار!

شما فصل 3 فیلمبرداری تمام شد! Showrunner Sera Gamble این خبر را در 23 آوریل توئیت کرد. وی گفت: “امروز آخرین روز از فصل 3 تیراندازی است.” “آیا می توانم برای یک ثانیه گرم به شما لاف بزنم؟”

در طول تولید در طول COVID ، گمبل اشتراک داشت که آنها “بیش از 32،000 آزمایش COVID” انجام داده اند و کمترین “کمترین میزان مثبت را در بین تولیدات قابل مقایسه تا به امروز” داشته اند.

گمبل گفت: “یک سال پیش ، ما تصوری از چگونگی امکان فیلمبرداری در این فصل نداشتیم.” ادامه داد در نخ او. “منظورم این است که … اگر رابطه عاشقانه یا نوع ارتباط قتل وجود نداشته باشد ، شما واقعاً کار نمی کنید.”

وی افزود: “امیدوارم فصلی را که به اینجا می رسد دوست داشته باشید.” اما کی؟!


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>